Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Balıkçı Barınağı Yenilendi
Yazdır E-posta
Cuma, 01 Eylül 2006

    Şimdi Adını Koyun.

tıkla resmi büyüt
Balıkçı Barınağı
(tıkla resmi büyüt)
Arnavutköy mevkinde bulunan Mudanya Belediyesine ait balıkçı barınağı'nın bakım ve yeniden düzenleme çalışmalarında oldukça mesafe katedildi.

Barınağın derinleştirme, drenaj ve betonlama işlerini gerçekleştiren Mudanya Belediyesi son olarak barınağa 3 adet 30 metrelik yüzen parmak iskeleler yerleştirdi.

Barınakta yapılacak düzenlemelerde elektirik tesisatı, su hatları, aydınlatma direklerinin konması, yürüyüş yolunun düzenlenmesi ve çevre düzenlemesi gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilen çalışmaları bizzat takip eden Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar ve tüm emeği geçenlere Mudanya.Gen.Tr olarak teşekkür ediyoruz.

 

Sayın Erol Demirhisar'ın bu güne kadar üzerinde durulmayan bir konuyada açıklık getirmesini bekliyoruz.

Yapılan bunca titiz çalışma neticesinde bu alanın görünümü artık "Balıkçı Barınağı" olmanın ötesinde küçük bir marina ve yatların konaklamasına uygun modern bir işletme kimliği kazanma çizgisine gelmektedir.

Barınak
Barınaktan mini yat limanına
(tıkla resmi büyüt)

Önümüzdeki günlerde Mudanya Belediyesi yaptığı bunca yatırımı haklı olarak gelire dönüştürmek isteyebilir. İşte o zaman balıkçılarla, yatçılar hatta genç sporcular yetiştiren Mudanya Yelken Klübü arasında paylaşılamayan bir alan olacak bu modern yatırımın adı konmalı ve bu alana vatana emeği geçen bir Türk büyüğünün adı verilmelidir.

Bu güzel tesisin Mudanya'ya hayırlı uğurlu olması dileği ile kış mevsimi bile olsa güzel bir açılış bekliyoruz.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >