Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanya Kameralı Kent Güvenlik Sistemi Devrede
Yazdır E-posta
Çarşamba, 16 Nisan 2008

   Mudanya Kameralı Kent Güvenlik Sistemi Devrede.

tıkla resmi büyüt
Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal Kamera Kayıt Sistemini Anlatıyor
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya’da uygulanmaya başlanan Kameralı Kent Güvenlik Sistemine vatandaşların büyük destek verdiklerini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Cüney Ünal, “ Kameralı Kent Güvenlik Sistemi ( MOBESE ) sistemi Mudanya’da vatandaşlarla birlikte kuruluyor. Vatandaşlarımız bu sisteme büyük destek veriyor ve Mudanya kameralarla donatılıyor. Oldukça pahalı olan bu sistemin Mudanya'da ki huzur ve güven ortamına katkısı büyük” dedi.

Kameralı Kent Güvenlik Sistemi'nin devreye alınması ve alınan tedbirler sonrasında

geçen yıldan bu yana Mudanya’da asayiş olaylarında, cana ve mala karşı işlenen suçlarda önemli oranda azalma olduğunu ve bundan sonraki dönemlerde de denetimlerin ve suç oranlarının daha da azaltılması çalışmalarının aralıksız sürdürüleceğini belirten İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal, “Her türlü suçun işlenmesine ve özellikle adi suçlara kesinlikle izin verilmeyecek. Bu kapsamda yapılan çalışmalar sonucunda mala ve cana karşı işlenen suçlarda, Toplum Destekli Güvenlik tedbirleri ile önemli oranda azalma oldu. Aynı zamanda trafik denetlemeleri alanında da önemli başarılar elde edildi. Güvenlik güçlerimizin 24 saat aralıksız çalışmaları ile bu başarılar sağlandı. Devletin asli görevi olan güvenliğin sağlanması, Mudanya’da en üst seviyededir. Vatandaşlarımız da bu konuda memnuniyetlerini çeşitli vesilelerle ifade etmektedirler. Güvenlik kuvvetlerimizin vatandaşları işyerlerinde ve evlerinde ziyaret etmeleri de vatandaşla güvenlik güçlerimiz arasındaki iletişimi üst seviyeye çıkarmıştır” dedi.


Güvenlik güçlerinin sıfır toleransla görevlerini yapmaya, suç ve suçlulukla mücadele etmeye devam edeceğini ve Mudanya’nın güvenliğinin sağlanması noktasında her şeyin eksiksiz yerine getirileceğini sözlerine ekleyen Ünal, bu uğurda fedakarca çalışan güvenlik güçlerine teşekkür etti.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >