Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin - 2006 arrow Yapılacak Tüm Seçimlerde Aday Göstereceğiz.
Yazdır E-posta
Pazar, 08 Ekim 2006


    Yapılacak Tüm Seçimlerde Aday Göstereceğiz.

tıkla resmi büyüt
CHP İlçe Başkanı Emir Ali Usta
(tıkla resmi büyüt)
Cumhuriyet Halk Partisi Mudanya İlçe Başkanı Emir Ali Usta yazılı bir basın açıklaması yaparak bundan böyle yapılacak tüm seçimlerde aday göstereceklerini vurguladı.Emir Ali Usta'nın Marmarabirlikte Aynı Tas Aynı Hamam başlıklı yazılı basın açıklamasını kelimesi kelimesine yayımlıyoruz.

Marmarabirlikte Aynı Tas Aynı Hamam


Bölgemizde zeytin bareme konusnda ilk defa açıklama yapıp söz konusu fiyatları eleştiren CHP yönetimi olarak bizler son yapılan düzenlemeyi yetersiz görmekteyiz. Hiç olmazsa geçen yılın fiyatları esas alınsa idi bir nebze düzelme olabilirdi.

Ancak ilk açıklamamızda da belirttiğimiz gibi bu işin yönetmeni olan IMF senaryolarını uygulamak zorunda olduklarından Türkiye genelinde olduğu gibi tarım ürünlerine zeytini de eklediler. Bizler CHP'liler olarak geçtiğimiz Marmarabirlik seçimlerinde zeytin üreticisinin kendi kararını kendi versin düşüncesi ile söz konusu seçimlere müdahele etmedik.

Ancak gelinen noktada bizler seçime girseydik bile durum o günün şartlarına göre değişmeyecekti.Ancak açık seçik bellidir ki mevcut yönetimlerin tamamı bu işi beceremediler.

Bundan böyle yapılacak tüm seçimlerin tamamında aday göstereceğiz. Ayrıca partimizin 25 kişi olan Zeytin Komisyonunda da 3 Bursa milletvekilimiz bulunmaktadır. Partimizin zeytin ve tarım politikaları doğrultusunda hareket edeceğiz. Ayrıca bu yılki fiyatları geri çektirme adına ziraat odalarının yapacağı her türlü eyleme destek vermeye hazırız.

Saygılarımla


CHP Mudanya İlçe Başkanı

Emir Ali Usta


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >