Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin-2007 arrow Sabri Doğruel MarmaraBirlik'e Patladı
Yazdır E-posta
Çarşamba, 28 Kasım 2007


   Sabri Doğruel MarmaraBirlik'e Patladı

Sabri Doğruel
Sabri Doğruel
(tıkla resmi büyüt)
Marmarabirlik 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi üyelerinden Sabri Doğruel yazılı bir açıklama yaparak görüş ve düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı. Sabri Doğruel açıklamasını aynen yayımlıyoruz.

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Marmarabirliğin çok iyi bilen ve yöneten yönetim kurulu üyesi Recep Aydöndü Olay Tv programındaki açıklamalarınız dikkatimi çekmişti. Konuşmasınızda zeytin üreticisini insafa davet diyorsunuz. Davetinizde diyorsunuz ki "birliğe hep küçük taneli zeytinleri getiriyorsunuz. Birazda iri taneli zeytinleri getirin."

Buyurun iri taneli zeytin geldi yine yalpaladınız. 23-11-2007 tarihli Mudanya Yorum gazetesinde Yönetim Kurulu Başkanı Refi Taviloğlu "Merkezlere getirilen ürünlerin çoğunun iri taneli olması hesaplarımızı altüst etti.Birlik mağdur" demeye başladı.

Kardeşim şimdi demezler mi? Sizin amacınız

üzüm yemek mi ? Bağcıyı dövmek mi?

Bir dediğiniz bir dediğinizle bağdaşmıyor. Sizler nasıl kampanya öncesi durum değerlendirmesi yapıyorsunuz.Birliğimizi aciz duruma düşürüyorsunuz. Buna hakkınız var mı?

Açıkçası sizler bu işi beceremiyorsunuz. Bu bana bir sözü hatırlatıyor.

Oyna gelinim yerim dar.
Yer genişletilir.


Bu defa genim dar der oynamaya niyeti olmayan. Sizin kide o hesap. Beceriksizliklerinizi küçüktü iriydi diyerek bahanelerle geçiştirmeye çalışıyorsunuz.

Başarılı olmayan yönetimler istifa edip çekilebilme erdemliliğini gösterebilmelidir. Sizlerinde behemahal istifa etmeniz gerekir.

Daha fazla birliğimizi işgal etmeyin.


Üye
Sabri Doğruel.

 

Konuyla İlgili Diğer Haber Tıklayın.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >