Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow BUSMEK MUDANYA'DA
Yazdır E-posta
Perşembe, 14 Eylül 2006

    BUSMEK'e Mudanya Belediyesi Bina Tahsis Etti.

BUSMEK BİNASI
Mudanya Busmek Binası
(tıkla resmi büyüt)
Bursa Büyük Şehir Belediyesi eğitim kurs faliyetlerini organize eden BUSMEK el becerisi ve mesleki kursları ile Mudanya'ya Geliyor.

Erol Demirhisar ile yaptığımız tele roportajı dinlemek için tıklayın biraz bekleyin ve dinleyin.  

©Ute Jacobi   Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar ile Mudanya.Gen.Tr olarak gerçekleştirdiğimiz tele roportajda Başkan Erol Demirhisar;

"Biz Mudanya Belediyesi olarak, bu işe bir katkımız olması bakımından
Uğur Mumcu Kültür Merkezi yanında ki eski kreş binamızı tahsis ettik.
Bu tahsis neticesinde bu bina boyanacak tadilat edilecek ve Halk Eğitim Merkezinin yapmış olduğu kurslara benzer kursları Halk eğitim merkezine bir katkı olsun diye belediyeler olarak bu binada gerçekleştireceğiz." dedi.

Mudanya.Gen.Tr olarak sorduğumuz "Mudanya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden size bu konuda bir sitem ulaştı mı?" Sorumuzu

Başkan Erol Demirhisar "Hayır, Benimle bu konuda hiç kimse konuşmadı bir şey de söylemedi.Zaten Halk Eğitim Merkezide görevine devam edecek" cevabını verdi.

Bina tadilatının bitmesi ile birlikte BUSMEK'in eski Belediye Kreş binasında faliyete geçeceğini de sözlerine ekleyen Demirhisar, boş vakitlerini değerlendirerek, vatandaşlarımızın bilgi ve becerilerini arttıracaklarına işaret etti.Mudanyamıza hayırlı olsun dileği ile sözlerini tamamladı.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 01-09-2007 22:16
 
slm sayın okurlar. busmek e ait bi web sitesi neden yok aradıgımız hiçbirseyi bulamıyoruz, busmek kurs kayıtlarının ne zaman baslayacagı hakkında bilgi edinmek istiyorum fakat kurs merkezini arıyorum ulasamıyorum, internet sitesinden arastırıyorum bulamıyorum. biz bu kurslara nasıl kayıt yaptıracagız söylermisiniz...?
Misafir
 
Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >