Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin-2007 arrow Emir Ali Usta Siz CHP'yi Küçük Düşürdünüz !
Yazdır E-posta
Çarşamba, 07 Mart 2007


    Emir Ali Usta Siz CHP'yi Küçük Düşürdünüz !

Şenol Seven
Şenol Seven
(tıkla resmi büyüt)
Zeytin ve Zeytinyağı Müstahsilleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Seven Marmarabirlik Mudanya 150 sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurul'unda CHP Mudanya İlçe Başkanı Emir Ali Usta'nın Kamuran Yılanlı ile ittifak yaparak taraf olarak liste çıkardığını belgeleri ile ispat ederim iddiasında bulundu. "CHP Mudanya İlçe Başkanı Emir Ali Usta CHP İlçe Örgütünü toplayarak güven oylamasına gitmelidir." dedi. Şenol Seven ağır iddialarda bulunarak "belgeleri ile şahitleri ile ispatlarım" cümlesini ısrarla ifade etti.

Röporajımızın bir bölümünde Şenol Seven ;

 

"Tüm bunları bir kenara bırakarak bir bakalım Sayın Emir Ali Usta ne diyor ?

"Türkiye'nin ekonomik durumu ortada çok vahim.Köylünün durumu ortada zeytinci perişan edildi.Fındıkta oynanan oyunlar zeytinde de oynandı" diyor. Peki Sayın Emir Ali Usta, Sayın Başkan siz neredesiniz ? Uzaydamısınız ? Zeytinci geçen sene Umurbeyde miting yaptı yoktunuz! Zeytinci 4 ay önce İzmir yolunu kapadı eylem yaptı, hakkını aradı siz yoktunuz! Neredesiniz Sayın Başkan ? Oturduğunuz koltuklardan hiç kalkmıyorsunuz. Ana muhalefet partisinin ilçe başkanı ne zaman çıkacak ta köylünün, çifçinin derdi ile, eylemi ile uğraşacak ? Partinin tarım politikalarını ne zaman köylüye anlatacaksınız ?

Ama siz Sayın Emir Ali Usta sizde o yürek yok! K.Y'lerin yada başkalarının arkasına gizlenip öyle kılıcı çekersiniz. Siz ancak oturduğunuz koltuklardan onur ve haysiyet almaya çalışırsınız. Siz Sayın Başkan siz ancak Esnaf Odaları seçiminde ve esnaf kefalet kooperatifi seçiminde CHP'yi yalnız bırakmazsınız. Çünkü sizin adaylığınız vardır. Siz koltuk için partiyi kullanırsınız. Evet Sayın Başkan Esnaf Kefalet seçiminde ve Marmarabirlik mali genel kurulunda CHP'yi küçük düşürdünüz.

Yönetim kurulunuzu bilmem ama sizin derhal güven oylamanıza gidip, olağanüstü ilçe kongrenizi yapmanız lazım." sözlerini kullandı.

 "Sayın Emir Ali Usta CHP'li bir ilçe başkanı gibi gerçek bir demokrat gibi davransın" diyen Şenol Seven'in müthiş ve ısrarcı iddialarını içeren röportajının TAMAMINI dinlemek için tıklayın. www.mudanya.gen.tr bir Radyo POYRAZ girişimidir.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >