Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin-2007 arrow CHP Mudanya Marmarabirlik Konusunda Ne Diyor !
Yazdır E-posta
Salı, 13 Şubat 2007


    CHP Mudanya Marmarabirlik Konusunda Ne Diyor !

Mudanya CHP İlçe Örgütü Marmarabirlik olası seçimleri konusunda dün akşam  Emir Ali Usta başkanılığında toplanmıştı. Toplantıda alınan kararlara ilişkin basın açıklaması bugün İlçe Başkanı Emir Ali Usta imzası ile yapıldı. Basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz.

CHP Mudanya İlçe Örgütü Basın Açıklaması
Yaklaşan Marmarabirlik seçimleri öncesi Partimiz örgütü toplanarak söz konusu seçimi değerlendirmiştir. Bizler CHP'li olarak bu tip seçimlere siyasetin karışmasına karşıyız. Bu itibar ile liste veya aday çıkartmıyoruz. Çünkü biliyoruz ki üreticimiz kendisi hakkındakı en iyi kararı kendisi verecektir. Ancak bilinmesi gereken CHP Programında Kooperatiflere devlet desteği sağlanacaktır maddesi bulunmaktadır. Stratejimiz partili üreticilerimizi yapılacak seçimlerde deneyimli ,işbilen ve sıkıntıları yerinde tesbit eden kadroların yanında olmaya devam etmek olacaktır.Üreticilerimizin bu görevi layıki ile yerine getireceklerine inancımız tamdır.
 Çünkü bu yıl zeytinde çekilen sıkıntı üretcilerimizi batma noktasına getirmiştir. Aynı oyun fındıktada oynanmıştır. Başından beri söylediğimiz gibi bu işin senoryo yazarı IMF,oyuncuları ise hükümet ve Marmarabirliktir. Bu nedenle bu üst birliktendehükümettende kurtulmak şart olmuştur.

Emir Ali Usta

CHP Mudanya İlçe Başkanı


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >