Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin-2007 arrow Mudanya'dan Başköy'e Kapsamlı Ziyaret
Yazdır E-posta
Salı, 09 Ocak 2007


    Mudanya'dan Başköy'e Kapsamlı Ziyaret.

Marmarabirlik 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı İbrahim Başaran'ı Mudanya.Gen.Tr ve Radyo POYRAZ olarak makamında ziyaret ettik ve zeytincinin tepki eyleminden sonra Başköy Yönetimi ile iletişiminiz ne durumda diye sorduk.

Kooperatif yönetim kurulu başkanı Sayın İbrahim Başaran bütün kopukluklara rağmen bir yerde zeytin üreticisinin çıkarları için Başköy'le iletişimin sağlıklı şekilde tesis edilmesi gerektiğini belirterek bu çerçevede 11 Ocak 2007 Perşembe günü Mudanya'nın tüm kamu ve yerel yönetimindeki kişilerle Başköy tesislerine bir ziyarette bulunulacağını, ziyarete Kaymakam Ali Çınar,Belediye Başkanımız Erol Demirhisar dahil olmak üzere pek çok daire müdürününde katılacağını açıkladı.

11 Ocak 2007 Perşembe günü gerçekleştirilmesi planlanan ziyaret'te tesislerin gezilmesinin ardından Başköy Tesislerinde Refi Taviloğlu ve Mudanya'lı konuklar yemek yiyecekler.

İbrahim Başaran Mudanya'nın toprağında yetişen zeytin'in kesinlikle ölmez, modası geçmez, değerli bir ürün olduğunu vurgulayarak gelişmelerin zeytinciden yana ilerlediğini, elele birlikte daha güzel günlere ulaşacaklarına inandığını ifade etti.

İbrahim Başaran ile gerçekleştirdiğimiz röportajı dinlemek için tıklayın ve biraz bekleyin. www.mudanya.gen.tr bir Radyo POYRAZ girişimidir.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
Sonraki >