Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Boğulan Gencin Cesedi 48 Saat Sonra Bulundu.
Yazdır E-posta
Salı, 16 Haziran 2009

   Boğulan Gencin Cesedi 48 Saat Sonra Bulundu.
Pazar günü 3 arkadaşıyla birlikte Güzelyalı’ya gelen Ragıp Tunay (14) serinlemek için girdiği denizde kaybolmasının ardından talihsiz gencin cesedine 48 saat sonra denize girdiği yerden 75-80 metre uzaklıkta 25 metre derinlikte ulaşıldı.
Tunay arkadaşları Mustafa Bilbay (16), İlker Kök (17) ve Ramazan Çabuk (13) ile Bursa Dr. Rüştü Burlu Yetiştirme Yurdu’nda koruma altında bulunup buradan nöbetçi amirden 09.00-20.00 arasında izin kağıtlarını alıp Güzelyalı’da denize girmeye gelip burada kiraladıkları kano ile açılan Tunay ve Bilbay kanodan denize girmek için ayrıldıktan kısa bir müddet sonra Tunay çırpınmaya başlayınca Bilbay yardımına gitmiş ancak havanın esmesi nedeniyle gücü kesilmiş ve yardım istemiş ve etraftan yetişenler Bilbay’ı bitkin vaziyette kıyıya çıkarırlarken Tunay gözden kaybolmuştu. Pazar günün saat 12.00’den itibaren Sahil Güvenlik Botu ve helikopteri ile Bursa Valiliği Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü ve Bursa 911 Arama Kurtarma Derneği dalış ekiplerinin tüm aramalarına karşın Tunay’a ulaşılamadı ve Pazartesi günü de aramalar devam etti.
  Ekipler Salı günü (Dün) erken saatlerde arama tarama çalışmalarına başladıktan sonra saat 12.00 sıralarında Tunay’ın cansız bedenine kayboluşundan 48 saat sonra kıyıdan 75-80 metre uzaklıkta ve 25 metre derinlikte ulaşılıp botla kıyıya çıkardılar, daha sonra olay yerine gelen Cumhuriyet savcısı Tunay’a klasik otopsi yapılması için Mudanya Devlet Hastanesine sevketti.
Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >