Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Sami Evkuran Anadolu Lisesi 9. Mezunlarını Verdi.
Yazdır E-posta
Cumartesi, 06 Haziran 2009

   Sami Evkuran Anadolu Lisesi 9. Mezunlarını Verdi.

tıkla resmi büyüt
99 genç mezun oldu.
(tıkla resmi büyüt)
1994 yılında kurulan Mudanya Sami Evkuran Anadulu Lisesi 9. mezunlarını verdi.2008- 2009 Eğitim Öğretim yılı sonunda başarılı olan 99 gençin mezuniyet törenine okulun kurucuları hayırsever işadamı Sami Evkuran, eşi Nebahat Evkuran, protokol üyeleri, eğitimciler, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hayırsever İşadamı Sami Evkuran 9. mezuniyet törenine katılmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek " Buradan mezun olan öğrencilerimizin, iş hayatının çeşitli kademelerinde, üniversitelerde yer aldıklarını  duydukça ve gördükçe mutluluğumuz ve gururumuz artıyor. Bu başarıda okul yönetimi ve öğretmenlerin yanısıra benimde payım olduğunu bilmek bana gurur veriyor" dedi.

tıkla resmi büyüt
Okulun Kurucusu Hayırsever Sami Evkuran
(tıkla resmi büyüt)
Mezunlar adına Gülay Işık'ın konuşması ve mezun olan 12. sınıf öğrencileri'nin gelecek sene mezun olacak olan 11. sınıf öğrencilerine bayrak flama tesliminnin ardından okul birincisi Ayşe Özturhan 'a diploma ve plaketini Kaymakam Adem Öztürk, okul ikincisi Ezgi Çelik'e diploma ve plaketini Garnizon Komutanı Mehmet Kurt, okul üçüncüsü Gülay Işık'a diploma ve plaketini İlçe Miili eğitim Müdürü Resul Yeşilyurt verdi.
Marşlar eşliğinde keplerini havaya atan mezunlar,  geleneksel pilav ikaramı ve müzik eşliğinde sevinçlerini yakınlarıyla paylaştılar.

Ayrıca mezuniyet töreninde dereceye giren öğrenciler çeyrek altınla ödüllendirildiler.

  


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >