Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow MudanyaSpor Genç Takımı Kütahya Finallerine Uğurlandı.
Yazdır E-posta
Perşembe, 04 Haziran 2009

   MudanyaSpor Genç Takımı Kütahya Finallerine Uğurlandı.
tıkla resmi büyüt
MudanyaSpor A Genç Takımı Foto:Tarık Arslan
(tıkla resmi büyüt)
Muhabirimiz Yalçın Mutlu'nun  MudanyaSpor teknik çalıştırıcısı Vahap Çetiner ile yaptığı röportaj tıkla dinle
25 yıl aradan sonra elde ettikleri büyük başarılarla Mudanyalıları adeta sevinde boğan ve tüm ilçenin haklı gururu olan Mudanyaspor A Genç takımı aradan geçen onca yıldan sonra Sakarya Karasu da bölge şampiyonluğunu nağmalup olarak elde etmiş ve bunu davullu zurnalı eğlencelerle iskele meydanında gece yarısı kutlamışlardı. Önceki gün takıma, Mudanya belediye ve Mudanyaspor başkanı Hasan Aktürk ve yönetim kurulu tarafından ilçedeki Ferah kebap salonunda sabah kahvaltısı verilerek 4- 7 Haziran tarihlerinde Kütahya da yapılacak olan gurup karşılaşmalarının finallerine katılmak üzere uğurlandılar.

 25 yıl sonra kendilerine ve Mudanyalılara yaşattıkları bu büyük sevinç ve coşku için kendilerine teşekkür eden kulüp başkanı Hasan Aktürk” Bu konuda sevincim öylesine büyük ki bunu anlatmak mümkün değil, bunu ancak birebir yaşamak lazım, işte bizler bunu yaşıyoruz. Tüm futbolcularımı çok seviyor ve onlara sonuna kadar güveniyorum. Gurup şampiyonluğu için bana söz vermişlerdi bunu başardılar.
 

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU SÖZÜNÜZÜ UNUTMAYIN
Şimdi de önlerinde Kütahya da yapılacak olan karşılaşmalar var, buradan da başarı ile ilçeye dönerek yeni bir mutluluğu bizlere yaşatacaklarından hiç kuşkum yok. Kendilerine desteğimiz her zaman sürecek. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi” Ben sporcunun ahlaklısını severim” sözlerinin Mudanyasporlu genç oyuncularımız için birebir örtüşüyor. Her zaman sahalarda, ortaya koyduğunuz ahlaklı ve seviyeli futbol ve üstün oyununuzu sürdürmenizi istiyorum. Daha önünüzde çok uzun bir yaşam süreci ve futbol hayatınız var, bunu en iyi şekilde değerlendireceğinizden hiç kuşkumuz yok. Mudanyaspora ve Kırmızı Yeşil renklere gönül vermiş, sizleri iç ve dış sahalarda ki karşılaşmalarda destekleyen taraftarlarınıza ve tüm Mudanyalılara verdiğiniz “Türkiye Şampiyonu olacağız” sözünü unutmayacağınızı ve bu sözünüzü de yerine getireceğinizden eminim” dedi.     
       Tarık ARSLAN/MUDANYA


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >