Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Ünal Öncül'ün Tedavisi Bursa'da Sürüyor.
Yazdır E-posta
Perşembe, 04 Haziran 2009

   Ünal Öncül'ün Tedavisi Bursa'da Sürüyor.
tıkla resmi büyüt
Ünal Öncül
(tıkla resmi büyüt)
Marmara bölge gurup birinciliğini kazanarak nağmalup olarak şampiyon olan Mudanyaspor genç takımı Türkiye de 142 takım arasından, 24 takım arasına girmeyi başarmış ve Sakarya karasuda yapılan final karşılaşmalarında da nağmalup unvanını koruyup burada da şampiyonluğunu ilan etmişti. İstanbul Bayburtsporu nefesleri kesen bir karşılaşmayla uzatmalarda 4- 3 yenerek burada da gurup şampiyonu olan Mudanyaspor genç takımının son yapılan karşılaşmasında oldukça strese giren ve havanında oldukça sıcak olması takımla birlikte Sakarya’ya

 

giden kulüp idare ve Teknik menajeri eski Mudanyasporlu futbolcu ve antrenörü Ünal Öncül bu karşılaşmadan sonra fenalaşarak Sakarya Devlet hastanesine kaldırılarak müşahede altına alındı. Bir süre burada doktor kontrolünde tedavisi süren Öncül daha sonra Mudanya belediye ve Mudanyaspor başkanı Hasan Aktürk ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Bursa Tıp Fakültesine özel bir ambulansla getirildi. Öncül’ün Sol kulak arkasındaki kalın damarın tıkalı olduğu ve önümüzde ki günlerde anjiyo olması gerektiğini belirten belediye ve kulüp başkanı Hasan Aktürk:


” Mudanyaspora yıllarca hem futbolcu hem antrenör ve hem de her kademe de gönüllü olarak hizmet veren Mudanyasporun bugünkü idari ve teknik menajerimiz Ünal Öncül bugün Bursa tıp fakültesi nöroloji servisinde tedavi altında bulunuyor. Öncül’e takımla ilgili hiçbir şey anlatılmıyor çünkü yanlarında olamadığı için çok üzülüyor buda sağlığını tehlikeye düşürüyor. Mudanyaspor genç takımının 25 yıl aradan sonra elde ettiği bu büyük başarı kendisini oldukça yorgun ve halsiz bıraktı. Sakarya da ki son Bayburtspor karşılaşmasında yaşanan yoğun stresi kaldıramadı. İnşallah sağlığına yeniden kavuşur ve hizmetlerine kaldığı yerden devam eder ve bizlerde kulüp olarak Mudanyasporun bu büyük başarısının keyfini hep birlikte süreriz. Gönlümüz ve dualarımız her zaman onunla birlikte ” dedi. .


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 05-06-2009 04:26
 
Acil Şifalar Geçmiş Olsun Ünal Hocam Kısa zamanda eski sağlığına kavuşur aramıza dönersin.Saygılar
Giriş yapıldı
 
ozkes

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >