Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Başarı Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı Yemeğinde Kutlandı.
Yazdır E-posta
Cuma, 05 Haziran 2009

   Başarı Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı Yemeğinde Kutlandı.

tıkla resmi büyüt
Minik Şampiyonlar Yemkte Ödüllendirildi.
(tıkla resmi büyüt)
Hentbol minikler kategorisinde Bursa şampiyonu olan ve 04-10 Temmuz 2009 tarihlerinde ALANYA'da yapılacak Türkiye Şampiyonası Hentbol Şenliğine Mudanya Polis Gücü Kulübü olarak katılacak takım için Polis Lokalinde yemek verildi.

Kulüp yöneticileri tarafından verilen yemekte Kulüp Başkanı Hüseyin Bağcı, Mudanya Emniyet Müdürü Cünet Ünal, Bürolar Amiri Rıdvan Sülün, kulüp yönetim kurulu üyeleri, Mudanya Meyve Üreticiler Birlik Başkanı Fazlı Aydoğan, Minibüscüler Kooperatif Başkanı Mehmet Açıkgöz, Hatice İsmail Hakkı Kayan Okul Müdürü  Recep Uzunağca, şampiyon takımın teknik çalıştırıcıları Sümbül Peksert, Hüsamettin Güner takım oyuncuları, davetliler ve basın mensupları katıldı. 

 

Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Hüseyin Bağcı mudanyarehber.net ve Radyo Poyraz'a yaptığı açıklamada "Mudanya Polis Gücü'nün aldığı Bursa Şampiyonluğu, Mudanya'da gençlere verilen önemin bir kanıtı. Mudanya'nın bir sayfiye şehri olması ve huzurlu bir kent olduğu buradan belli oluyor. Gençleri ve takım çalıştırıcılarını tebrik ediyorum." dedi. Kulüp Başkanı Hüseyin Bağcı, takım oyuncularını birer çeyrek altın vererek ödüllendirdi.
Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >