Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Kaymakam Öztürk'e BurgazSpor Forması Hediye Edildi.
Yazdır E-posta
Salı, 02 Haziran 2009

   Kaymakam Öztürk'e BurgazSpor Forması Hediye Edildi.
tıkla resmi büyüt
Kaymakam Adem Öztürk 10 Numara Formayı Kabul Ederken
(tıkla resmi büyüt)
Bursa Süper 1. amatör ligde her yıl şampiyonluğu tadan 3 dönemdir de üçüncü profesyonel lige çıkacakken kapısından geri dönen Burgazspor başkanlığını bırakarak takımını yarı yolda bırakan eski başkan Selçuk Mutlu’dan ardından önceki gün yapılan Burgazspor olağan kongresinde Mudanya Belediyesi meclis üyesi Avukat Arif Bayrak Burgazsporun yeni başkanlığına seçildi. Önceki gün Mudanya ilçe kaymakamı Âdem Öztürk’ü makamında ziyaret eden kulüp başkanı Arif Bayrak ve yeni seçilen yönetim kurulundan bazı üyeler kaymakam Öztürk’e kendi adının yazıldığı ve Burgazsporun 10 numaralı formasını hediye ettiler.

AMACIMIZ FUTBOL OKULU AÇMAK
Yeni başkan Arif Bayrak” yeni belirlenen yönetim kurulu olarak ilçe kaymakamımızı ziyaret ettik. Kendisinin spora ve özellikle de futbola oldukça meraklı olduğunu bildiğimiz için kendi adının yazılı olan bir Burgazspor’un 10 numaralı formasını hazırlatarak hediye ettik. Yeni yönetim olarak Burgazsporun daha da istikrarlı ve daha başarılı olabilmesi için çalışacağız, ancak bizim düşüncemiz spor ve futbola gönül vermiş, dışarıdan değil de içerideki gençlerimizi kazanmak onlarla başarıyı yakalamaktır. Burgazspor olarak bir futbol okulu açma hedefimiz var bu konuda yer sorunumuz yok, çünkü Burgazsporun tesisler konusunda bir sıkıntısı ve endişesi bulunmuyor. Bizler alt yapıya daha fazla önem vereceğiz. Alt yapısı güçlü olan bir takım mutlaka başarılı olur. Şuan da hedefimizde 3. lig bulunmuyor. Bir defa takımı iyice oturtmak istiyoruz, ileride ki evrelerde 3 lig kesinlikle hayal olmayacaktır” dedi.

MUDANYA’NIN KÖYLERİNDE ÖYLE CEVHERLER VARKİ
İlçe kaymakamı Âdem Öztürk’te açıklamasında” Burgazspor yeni yönetimini kutluyorum. Düşüncelerine de katılıyor ve destekliyorum. Adımın yazdığı bir Burgazspor formasını hediye etmeleri de çok güzel bir düşünce. İlçe kaymakamlığı olarak ilçemizde düzenlenen futbol turnuvalarımızı bizler boşuna yapmıyoruz. Mudanyanın köylerinde öyle cevherler var ki futbola gönül vermiş gençlerimizi kazanmamız ve kulüplerin görmesi için düzenliyoruz ama maalesef kulüplerimiz fazla ilgi göstermiyor ve turnuvalara profesyonel lisanslı futbolcuları getirip oynatıyorlar yani burada ki amaçları futbolcu kazanmak değil kupayı kazanmaktır. Ben kaymakam olarak isterim ki kulüplerimiz, ilçemize bağlı köylerinde ki gençlerimizi de renklerine bağlasınlar bir alt yapı oluştursunlar görün bakın bu gençlerden nasıl bir futbolcu çıkacak” dedi.
      Tarık ARSLAN/MUDANYA


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 03-06-2009 17:56
 
Hayırlı Olması Dilek Temennimzle Tebrikl
Türk Futbolu Bursa Futbolumuz temel alt yapısı Burgazspor Başkanlığına seçilen Mu-Gy-Zb-Bursasporlular Dernek kurucu, mevcut yönetim kurulu üyemiz Arif Bayrak Yönetim kurulu ekibi hayırlı olması dilek temennimizle tebrik eder' öncelikli hedefleriniz arasında profesyonel 3.Lig yolu ilk adımı 2009-2010 yeni sezon süper Amotör Lig'de başarılar.Saygılarımızla.Mu-Gy-Zb-Bursasporlular Derneği Yönetim Kurulu.
Giriş yapıldı
 

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >