Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanyalılarda Büfe Endişesi
Yazdır E-posta
Perşembe, 28 Mayıs 2009

   Mudanyalılarda Büfe Endişesi

Yıkılan Tekel Eski binasının Mudanya Belediyesine terk edilen bahçesine yerleştirilen büyük prefabrik yapı halk arasında tedirginliğe yol açtı. mudanya.gen.tr ve Radyo POYRAZ'ı arayan pek çok vatandaş bu alana büfe konulmasından endişe duyduklarını. Büfe konulacaksa bile ihale ve Mudanya'ya yakışır örnek projeye göre inşaa edilen büfeler konulmasını dile getirdiler.

Mudanya.gen.tr olarak bir kaç gün önce gerçekleştirdiğimiz ve Başkan Hasan Aktürk tarafından yazılı olarak cevaplanan haberimizin ardından

İpar ve Halitpaşa caddeleri arasında kalan sözkonusu parkın, İpar Caddesi tarafına konulan prefabrik yapı halkın tepkisini topladı.

Vatandaşlar "Başkan Aktürk'ün Mudanya Kent Meydanı seçim vaadi gereği şantiye prefabrik yapısı beklerken camekanlı büfenin konulması bizi şok etti." dediler.

Bu arada Mudanya Belediyesi'nden beklenen açıklamanın gecikmesi dedikodulara yol açıyor. İddialara göre bu alana konulan büfe ve Halitpaşa Caddesi tarafına konulması tasarlanan ikinci büfe encümen  kararı ile ihalesiz olarak AKP Mudanya yönetim kurulunda bulunan bazı kişilere verileceği.

  
  

Bilgisine başvurduğumuz Mudanya Belediyesi yetkilileri topu şehir dışında bulunan Başkan Hasan Aktürk'e atarak "Bilgi vermeye yetkimiz yok" dedi. Mudanyalı Başkan Aktürk'ün bir açıklama yaparak yüreklere su serpmesini bekliyor.

Belediyemiz tarafından resmi açıklama yapılması halinde buradan yayınlayarak halkımızı bilgilendireceğiz.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (2)
RSS Yorumları
1. 08-07-2009 03:36
 
HERKESE VAR BİZE YOKMU BİZDE İSTEREZ
Olacağı buydu Kent meydanı olarak yerel seçim vaadleri öncelikli yer alan 1.madde Mudanya İlçemize yakışır halk insanımızın faydalanabileceği Bursa kent meydanı gibi çağdaş bir Kent Meydanı vad ediyoruz dendi haksız özeleştri yorum yapıyorsam birileri bana yanlış desin hani verilen sözleri ne çabuk buharlaşıp unutuldu!Malesef ortaya çıkan fotoğraf kamuoyu takdirine bırakıyorum Kent Meydanı yerine karşı karşı,Komşu Komşuya bizler Mudanya halk insanları olarak iyi havada şemsiye verip yağmurlu havada alınır misali DAYIM OĞLU İKİ KİŞİYE VERİLDİ Mudanya halk insanıyam bende isterem öksüzmüyeeem yetimiyeeem takdir Mudanya halk yaşayanları bizde isterez.Saygılar
Giriş yapıldı
 
2. 28-05-2009 21:53
 
HERKESE VAR BİZE YOKMU BİZDE İSTEREZ
kent meydanımı yoksa rant meydanımı olacak hep birlikte göreceğiz. ama inanıyoruzki akp içinde sağduyulu arkadaşlar ranta izin vermeyeceklerdir 
seçim vaadlerinde olduğu gibi mudanyaya yakışır bir meydan yaparlarsa hizmeti alkışlamaya her zaman hazırız
Giriş yapıldı
 
mazkurt

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >