Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanya'lı Konserle Çoştu.
Yazdır E-posta
Çarşamba, 27 Mayıs 2009

   Mudanya'lı Konserle Çoştu.

tıkla resmi büyüt
Yalçın Mutlu Şarkısını Söylerken
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Musıkı Derneği korosu 26 Mayıs 2009 Salı akaşamı Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde verdiği ücretsiz konser Mudanyalılara unutulmaz anlar yaşattı. Programın ilk bölümünde koru ve solistler hüzzam makamında şarkılar seslendirdi. Türk Müziği'nin en güzel eserlerinin seslendirildiği ilk bölümden sonra TRT İstanbul Radyosu sanatçısı Tuğçe Becerikli sahne aldı.

Tuğçe Becerikli'nin canlı performansı ile Uğur Mumcu Kültür Merkezi'ni dolduran Mudanyalılar çoştu keyifli dakikalar yaşadı. Tuğçe Becerikli'de Mudanyalılara bir jest yaparak telsiz mikrofonu ile sahneden inerek dinleyiciler arasına katıldı.

 

tıkla resmi büyüt
Tuğçe Becerikli sesi ile mest etti.
(tıkla resmi büyüt)
Rumeli Türkülerine yer veren Becerikli ayakta alkışlandı. Gece'nin finalinde Mudanya Musıkı Derneği Başkanı Mehmet Karadağ Belediye Başkanı Hasan Aktürk'e katkıları ve desteğinden dolayı plaket verdi. Tuğçe Becerikli'ye takdim edilen teşekkür çiçekleriyle gece sona erdi.

Mudanya Belediyesi Kültür ve Sanat Derneği'nin 11 Mayıs 2009 akşamı verdiği konsere ilgi göstermeyen protokol bu kez tam kadro konseri izledi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >