Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Arşiv arrow Polis Gücü Hentbol Takımı Bursa Şampiyonu Oldu.
Yazdır E-posta
Cumartesi, 23 Mayıs 2009

   Polis Gücü Hentbol Takımı Bursa Şampiyonu Oldu.
1997-1999 yaş kategorilerinde Bursa şampiyonluğu için Kulüpler arasında yapılan müsabakalarda Mudanya Polis Gücü hentbol takımı KÜÇÜKLER kategorisinde Bursa Şampiyonu oldu.  Son maçını 16.05.2009 tarihinde İlçe Kapalı Spor salonunda Nilüfer Belediye Spor Kulübü Hentbol takımı ile gerçekleştiren Polis Gücü Küçükler Hentbol Takımı sahadan 24- 10 galip ayrılarak Bursa şampiyonu oldu.

Müsabaka sonunda büyük heyecan yaşan sporcular timsah yürüyüşü ve Polis Gücü Hentbol sesleri ile sevinçlerini gösterdiler. Sporcu velileri çocuklarını yalnız bırakmayarak desteklemek için salonda hazır bulundular. Müsabaka sonunda sevinen veliler antrenörleri tebrik ederek Polis Gücü Kulübün çocuklara vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

  

Polis Gücü küçükler hentbol takımı okullar düzeyinde Bursa'da kulüp olarak ilk kez Bursa şampiyonlğunu elde etmiş olduklarından büyük sevinç yaşadılar.
Şampiyon olan takım 04-10 Temmuz ayında ALANYA ilinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası Hentbol Şenliğine Mudanya Polis Gücü Kulübü olarak katılacak. Mudanya.gen.tr ve Radyo Poyraz olarak başta kulüp yönetimini, teknik çalıştırıcıları ve oyuncuları tebrik ediyoruz.

  


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >