Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Kızılay Derneği Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi.
Yazdır E-posta
Cumartesi, 23 Mayıs 2009

   Kızılay Derneği Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi.

Mudanya Kızılay Derneği Bursa Kızılay Kan Merkezi işbirliği ile dernek binasında kan bağışı kampanyası düzenledi. Birbirimize ihtiyaçımız var sloganı ile saat 10.00'da başlayan kampanya saat 17.00'a kadar devam etti. Mudanya Kızılay Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Taştan göreve geldiği 2007 yılı Mart ayından bu yana dernek merkezi'nde  yılda 4

 

kez, yaz aylarında kızılay kan toplama aracı ya da kızılay çadırlarında yılda 2 kez kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirterek, toplam 15 kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Çalışmaların durmadan devam ettiğini söyleyen Taştan 3 ay sonra yeni bir kan bağışı kampanyası gerçekleştireceklerini, halkın kan bağışı kampanyalarına gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade etti. Mudanyalıların kan bağışı bilincini giderek özümsediklerine dikkati çeken Şükrü Taştan, "kampanyamızı duyanlar, duymayanlara gönüllü olarak aktarıyorlar ve böylece kan bağışı kampanyamız yeterli ilgiyi görüyor.Mudanyalılara gösterdikleri insani hassasiyet için teşekkür ederim"  dedi.

Mudanya Kızılay Derneği'nin gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyası çerçevesinde toplam 37 ünite kan toplandı.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >