Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Altepe Onursal Başkan Seçildi!
Yazdır E-posta
Salı, 19 Mayıs 2009

   Altepe Onursal Başkan Seçildi!

tıkla resmi büyüt
Altepe Onursal Başkan Oldu.
(tıkla resmi büyüt)
Bursaspor Taraftarlar Derneği, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi derneğin ''onursal başkanı'' seçti. Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mesut Ağrak ve yönetim kurulu üyeleri, Bursaspor İlgili Koordinasyon sorumlusu aynı zamanda Mudanya-Güzelyalı-Zeytinbağı-Bursasporlular dernek 2.Başkanı Ercan Özkes, basın sözcüsü Murat Vatansever, İbrahim Kaçal, Murat Özer, Adnan Şengül, Recep Altepe'yi Büyükşehir Belediyesi'nin Heykel'de ki  tarihi hizmet binasında ziyaret etti.

Ziyarette, Altepe'nin yakasından çıkartmadığı Bursaspor rozeti ve yeşil-beyazlı kulübe olan sevdasının herkese örnek olması gerektiğini belirten Ağrak, yönetim kurulu üyeleri belirtmiş oldukları görüşleri:

''Bugüne kadar çok başkan ve yönetici gördük ama birçoğunun içinde hep Bursaspor dışında, 3 ayrıcalıklı İstanbul takımları ve Trabzonspr’a olan özlemleri vardı. Bursa kentimiz halkı bizler içimizden biri Büyükşehir Belediye başkanımız Sayın Recep Altepe her giydiği takım elbisesi cekette Bursaspor rozeti var. 3 büyükleri tutan her Bursalıya Bursasporlu olması gerektiğini söylüyor, yakasına rozetini takıyor. Böyle bir başkan Bursa için olduğu gibi Bursaspor içinde büyük bir şans.''Recep Altepe ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, Ağrak' Ercan Özkes yönetim kurulu üyeleri belirtmiş oldukları memnun eden sözlerinden dolayı teşekkür etti.


Ziyaret sonunda Ağrak, Recep Altepe'ye Bursasporlu Taraftarlar Derneği'nin büyütülmüş üyelik kartını verdi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >