Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Sokak Süprüntüsü Niçin Denize Dökülüyor ?
Yazdır E-posta
Perşembe, 14 Mayıs 2009

   Sokak Süprüntüsü Niçin Denize Dökülüyor ?

Mudanya sokaklarını dolaşarak süpüren vakumlu araç sokaktan topladıklarını Demirhane Dolgu alanında denize boşaltıyor. Sabah yürüyüşü yapan bir okuyucumuzun cep telefonuyla çektiği fotoğraflarda da görüldüğü gibi yüklü araç denize geri manevra ile yanaşıyor ve sokak süprüntülerini denize boşaltıyor.

 

   

İsminin açıklanmasını istemeyen mudanya.gen.tr okuyucumuz sokak süpürgelerinin Mudanya'da sağlık açısından çok önemli bir görev yaptığını belirterek "Her sabah yürüyüş yapıyorum. Her gün aynı manzara. Belediye'nin vakumlu süpürgesi güzel bir hizmet yapıyor yalnız bu güzel hizmetle sokaktan toplananların ki buna kedi, köpek dışkıları, ve insanlardan malesef yere bırakılan ifrazatlarla mikrop fabrikası haline gelen tozlar plajın hemen yanından denize boca ediliyor. Buna sessiz kalmak mümkündeğil" dedi. Yetkililerin bir an önce harekete geçerek denize çöp boşaltımını durdurmasını isteyen okurumuz

 

mikrop yüklü bu tozların plaj yakınında denize bırakılmamasını talep etti. Gönüllü muhabirimiz son olarak milyonlarca lira verilerek yapılan derin deşarj sistemine rağmen insanların hala denize gönül rahatlığı ile giremediklerini ve bu görüntülerin devam etmesi halinde Mudanya'nın turizm potansiyeline darbe vurulacağını söyledi.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 14-05-2009 19:10
 
Dök Dök Yeeee :)
Evet sokaktan topla. Götür denize dök. Plajda denize giren Mudanyalı da yesin yutsun. 
 
Eh helal olsun Turizm bölgesi olacağız diyen belediyemize. 
 
Hizmet güzel: 
DÖK DÖK YEEEE :grin  
Afiyetle Mudanya
Giriş yapıldı
 
DAMPER

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >