Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow MHP Kadın Kolları Anneleri Unutmadı.
Yazdır E-posta
Pazar, 10 Mayıs 2009

   MHP Kadın Kolları Anneleri Unutmadı.

tıkla resmi büyüt
MHP Mudanya Kadın Kolları Başkanı Leman Şirin
(tıkla resmi büyüt)
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Anneler gününe özel bir çay tertip etti. Etkinliğin açılış konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Leman Şirin  “Anneler Gününü” hedef alarak bu çayı tertip ettiklerini, aynı zamanda amaçlarının bayanların tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamak olduğunu ifade etti. Leman Şirin “ Bir toplum battığı yerden ancak ve ancak kadının ayağa kalkmasıyla yeniden dirilir. Bizler anneliğin bedeli olarak bağımsız, güçlü ve huzurlu bir vatanı inşa eden ustalarız.

 

Cennetin ayakları altına serilen annelerin günlerini kutluyor, annelerin ve evlatların ağlamayacağı bir dünya diliyorum. Dileklerim ve dualarımla hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi. Etkinliğe MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'de katılarak tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Etkinliğe onur konuğu olarak davet edilen Şehit Binbaşı Ercüment Türkmen’in eşi Çağla Türkmen’e Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi. Türkmen kendisinin ve şehit eşinin böyle bir günde anılmasının kendisini çok duygulandırdığını ifade ederek, katılan herkese teşekkür etti. Yapılan eğlence ve hediye çekilişleriyle anneler armağanlandırılırken, çayın sonunda katılan misafirlere pilav ikram edildi.


Annelere Özel Şiir Dinletisi Yapıldı.

Şair Meral Demir'in açıklaması
Etkinlikte dikkat çeken diğer bir isim ise "Neresi Güzel 15 Yaşın" şiir kitabının yazarı Meral Demir di. 2008 yılında basılan ve Uludağ Üniversitesi tarafından tavsiyeli olan  kitaplar arasına alınan "Neresi Güzel 15 Yaşın" şiir kitabı  bir yılda 2000 adet satıldı. Meral Demir "Neresi Güzel 15 Yaşın" kitabının son derece sosyal içerikli bir kitap olduğunu ve MHP Kadın Kolları Anneler Günü çayına davet edilmekten onur duyduğunu belirtti.

Meral Demir kitabında anneler ile ilgili şiirlerden bir kaç tanesini davetlilere okudu.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >