Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Şampiyon Mudanyaspor Genç Takımı Ödüllendirildi.
Yazdır E-posta
Cumartesi, 09 Mayıs 2009

   Şampiyon Mudanyaspor Genç Takımı Ödüllendirildi.
tıkla resmi büyüt
Sporcular Kaymakam Adem Öztürk'e Flama Verdi.
(tıkla resmi büyüt)
Mudanyaspor’un 16–18 yaş gurubunda ki genç takımı Bursa’yı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı. Grubunda na-malup olarak 44 takım arasından şampiyon olan gençler, İnegöl’ün Gençlergücü takımını her iki maçta da yenerek Bursa’yı İl dışında temsil etme hakkını kazandı. Mudanya’nın Genç takımı 25 yıl aradan sonra böyle bir başarıyı yakalamanın haklı gururunu yaşarken aynı duyguyu Mudanyalılara da yaşattılar.

10–20 Mayıs tarihlerinde Bursa dışına gidecek olan takım çalışmalarını Antrenör Vahap Çetiner ve Naci Bozlak önderliğinde aralıksız olarak devam ettiren gençler, hedeflerini Türkiye’de derece yaparak Bursa’yı ve Mudanya’yı en iyi şekilde temsil etmek olarak belirlediler. Alt yapıdan yetişerek bugün nağmalup olarak şampiyon olan genç takım oyuncuları “elimizden tutulduğunda bizler çok daha büyük başarılara imza atacağız” ayrıca ellerinden tutulduğunda neler yapabileceğini bu şampiyonlukla ispatlamış oldular.

ŞAMPİYON OLAN GENÇ TAKIMA ALTINLAR İLÇE KAYMAKAMINDAN

Genç takım oyuncuları ileride A takım kadrosuna girerek kendi gençleriyle liglere damga vuracaklarının da bu şampiyonlukla sinyalini vermiş oldular. Mudanya Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende takım oyuncuları ile antrenörler ilçe kaymakamı Öztürk tarafından birer altınla ödüllendirildi. Sporcularda kaymakam ve belediye başkanı Hasan Aktürk'e Mudanyaspor flaması hediye ettiler. Tören de Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk” Duyduğum memnuniyet gerçekten de çok fazla, gençlerimizle gurur duyuyoruz. Mudanya’mıza yakışır bir şampiyonluğu bizlere armağan ettikleri için Mudanyasporlu tüm camiayı kutluyorum ve çok daha iyi yerlere geleceklerinden eminim. Mudanya belediyesi olarak bizlerde onların her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. derken, Mudanya ilçe Kaymakamı Âdem Öztürk’te genç takımın şampiyonluğunun küçümsenemeyecek kadar büyük olduğunu ve Mudanya’ya böylesine büyük bir coşkuyu yaşattıkları için teşekkür ederek” Takımımız yenilmezliklerini Bursa dışında oynanacak olan karşılaşmalarda da sürdüreceklerine ve Mudanya ya kupayla döneceklerine inanıyorum” dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >