Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanya Bir Süre www.mudanyarehber.net te Olacak
Yazdır E-posta
Perşembe, 07 Mayıs 2009

   Mudanya Bir Süre www.mudanyarehber.net 'te Olacak.

30 Ağustos 2006 yılı'nda yayın hayatına başlayan www.mudanya.gen.tr bu güne kadar 2 milyon 496 bin tekil ziyaretçi sayısına ulaştı. Mudanya hakkında bilgiler veren mudanya.gen.tr kısa sürede gördüğü ilgi ve ziyaretçi istekleri doğrultusunda Mudanya haberlerine de yer verdi.

Mudanya'nın portalı mudanya.gen.tr yoğun tıklamalar sonucunda ilk açıldığı ay web trafik limitini aşmasından dolayı 3 kez yayınını birkaç saatliğine durdurmak zorunda kalınca site maaliyeti dolayısıyla reklamlara yer verdi.

Uzakdoğu ve Amerika'dan bile Mudanyalılar site editörü olarak bana ulaştı ve mutluluklarını dile getirdi. Dünya'nın merkezi Mudanya sandım.

2006 yılından bu yana web teknolojisinde yaşanan değişiklikler mudanya.gen.tr'nin de değişmesi ve yenilenmesini zorunlu hale getirdi.

Bu nedenle kısa süreliğine alıştığınız haberlere ve Mudanya ile ilgili her bilgiye www.mudanyarehber.net alan adından ulaşacaksınız.

Kısa sürecek olan bu çalışma Mudanya halkına daha sağlıklı bir kent portalı sunacak. Verdiğimiz hizmette asla bir kesinti söz konusu olmayıp sadece www.mudanyarehber.net alan adını kullanacaksınız.

Açıldığımız ilk günden bu yana desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Daha mutlu günlerde biz olabilmenin bitmeyen sevincini yaşayabilmek dileğiyle hoşçakalın.

Öner KIRAN

Radyo POYRAZ

www.mudanyarehber.net editörü


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >