Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Bursa İl Genel Meclisi'nden Belediye Başkanı Aktürk'e Ziyaret.
Yazdır E-posta
Çarşamba, 06 Mayıs 2009

Bursa İl Genel Meclisi'nden Belediye Başkanı Aktürk'e Ziyaret.
Önceki gün Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk’ü makamında ziyaret eden Bursa İl genel Meclisi camiası başkan Aktürk’ü hem tebrik ettiler hem de yeni yönetimle ilçe ye verilecek olan hizmet ve yatırımlarla ilgili bilgi alışverişinde bulundular. 3 dönem için belediye başkanlığına seçilen başkan Aktürk’ün ekibi ile Mudanya ya farklı bir kimlik kazandırılacağından şüphelerinin olmadığını belirttiler.

 

İl Genel Meclisi üyelerinden Emel Baskı, Fethi Yıldız, Habil Sinanonuk, Deniz Öğrenim, Şükran Şen, Çiğdem Tunç ve Refik Altay, Belediye Başkanı Aktürk’e gerçekleştirdikleri ziyarette yaptıkları açıklamada” Ankara da hükümet bazında ayrıca Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de Mudanya ya bakışlarının Belediye Başkanı Aktürk’ün bakışıyla tamamen örtüştüğünü ve farklı olmadığını belirterek:


HÜKÜMET VE BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ MUDANYA DA KENDİNİ HİSSETTİRECEK
“Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ün geçmişte 2 dönem belediye başkanlığı görevinde bulunduğu ve ilçeye verdiği hizmetler doğrultusunda vatandaşların yerel seçimlerde tercihlerinden birini oluşturduğunu ayrıca Ankara da hükümetin ve Bursa Büyükşehir belediyesinin desteğini de alması seçilmesinde ikinci etken olarak gösterilebilir. Başkan Aktürk ve ekibi ilçe halkına verdikleri sözleri bir program dâhilinde mutlaka yerine getirecektir. Mudanya gerçek kimliğine de böylece kavuşmuş olacağı gibi ilçe halkı da hizmetler açısından sıkıntı yaşamayacaklardır” dediler. Belediye Başkanı Aktürk’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Mudanya’nın bugüne kadar alamadığı hizmetlerin kat kat fazlasını alacağını belirterek:


5 YIL BOYUNCA İLGENEL MECLİSİ ÜYESİ OLARAK BENDE HİZMET VERDİM
“ Bursa il Genel Meclisi üyeliğinde bende 5 yıl boyunca Mudanya ve ilçeye bağlı köylerimiz ve mahallelerimize hizmet verdim ve bunun gururunu her zaman taşıdım. Yörenin ve yöre insanlarının sıkıntılarını sorunlarını çözüme kavuşturmak bir il genel meclisi üyesinin en büyük mutluluk kaynağıdır. Ben bu hazzı doyasıya yaşadım, bugün Bursa il genel meclisi camiasında hizmet veren arkadaşlarımız hizmetlerine devam ediyorlar. Üyelerimizin belediyemizi ziyaret etmelerinden ayrıca mutluluk duydum. Onlarında dediği gibi Ankara da Hükümetimizin ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin desteklerini belediyemiz ve Mudanya mutlaka fazlasıyla görecektir. Kendilerinin ilçemize ve ilçe halkımıza sempatilerini çok iyi biliyorum. İlçemizin kalkınması gelişmesi ve modern gelişmiş ilçeler düzeyine ulaşması ve en önemlisi de ilçemizin ve yöremizin turizmle kalkınmasıyla tanıtılması amacıyla geliştirilen çok sayıda ki projelerimizin hayata geçirilmesi amacıyla desteklerini verecekler. Mudanya ilçemizde gerçekleştirilecek olan yatırımlar ilçemizin çehresini tamamen değiştireceği gibi adeta yeni kimliğe bürünecek” dedi.
       Tarık ARSLAN/MUDANYA/DHA 


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >