Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Küçülen Stad'da Hizmet Çoğalacak
Yazdır E-posta
Salı, 28 Nisan 2009

   Küçülen Stad'da Hizmet Çoğalacak
tıkla resmi büyüt
Belediye Başkanı Hasan Aktürk
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Belediyesi İlçe Stadındaki çalışmalara yakında başlayacak. Belediye başkanı Hasan Aktürk tarafından seçim bildirgesinde bulunan projeler içinde ilçe stadının çevresinin kapalı Pazaryeri şeklinde düzenlenerek hem ilçe hem de belediye ekonomisine katkı sağlanması hedefleniyor. Mevcut stadın dört bir yanında tribünler yapılacak ve doğu ile batı bölümlerindeki tribünlerin üstü kapalı olacak diyen belediye başkanı Hasan Aktürk

” Biz ilçe stadımızın her yönünden istifade etmeyi hedefliyoruz. Sadece maçlarda hizmet vermesi değil diğer günlerde de istifade edebileceğimiz bir konuma getirmeye çalışıyoruz. İlçe stadımızın güney bölümünde ise otopark yapımını düşünüyoruz, böylece ilçemizin bu bölgesinde yaşanan trafik keşmekeşinin önüne de geçmiş olacağımız gibi oluşturulacak olan kapalı pazaryeri esnaflarımız ve alışveriş için gelen vatandaşlarımız sağlıklı bir şekilde araçlarını park edebilmelerini sağlayacak bir otoparka da böylece kavuşmuş olacak.

Stadımızın çevre duvarları birkaç metre içeriye çekilerek kapalı pazaryeri için yer kazanılacak. Stadın her bölgesine tribünler yapacak ve çok daha fazla sayıda sporseverin karşılaşmaları sağlıklı olarak izleme imkânı sağlanacak. Bu çalışmalarımıza yakında başlıyoruz ve bu bölgemiz yeni görünümü ile çok beğenilecek. Hem ilçemiz hem de belediye ekonomimize büyük ve küçümsenemeyecek bir ekonomik girdi de sağlanmış olacak” dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >