Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow MHP Kadın Kolları Görev Başında
Yazdır E-posta
Pazartesi, 20 Nisan 2009

   MHP Kadın Kolları Görev Başında

tıkla resmi büyüt
MHP Kadın Kolları Yeni Yönetim Kurulu Basına Tanıtıldı.
(tıkla resmi büyüt)
Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Mudanya Kadın Kolları Başkanlığına atanan Leman Şirin MHP İlçe Başkanı Fatih Köse ile birlikte düzenlediği basın toplantısıyla ekibini tanıttı. MHP Kadın Kolları Başkanı Leman Şirin basın açıklamasında "Kamuoyu şunu bilmelidir ki, ilkeli ciddi, sorumlu, ve gerçekçi bir kadın kolları oluşturulacak ve yurt çapında olduğu gibi Mudanya'da da bu komisyon Milli Direnç Merkezi olacaktır." dedi.

Kadınların siyasete müdahil olması gerektiğine dikkati çeken Şirin "Tek kanatlı kuş uçamaz. Bu yüzden ve en önemlisi ülkemizin düştüğü bu durumun önemini ve ciddiyetini çok iyi kavradıklarına inandığımız kadınlarımızı bu mücadelenin içine davet ediyorum." dedi.

 

Leman Şirin yerel seçimlerin ardından dedikoduların bitmediğini belirterek yapacakları işlerde dedikodulara yol açmayacaklarını vurguladı." Gelin Mudanya'yı hepbirlikte aydınlığa çıkaralım.Beni ve çalışma arkadaşlarımı bu göreve layık gören bütün MHP yöneticisi ve camiası'na şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

MHP İlçe Başkanı Fatih Köse " Memleket Ciddi Tehlike Altında dır." 

MHP Mudanya İlçe Başkanı Fatih Köse ise yaptığı kısa açıklamada "Yaklaşan süreçte memleket ciddi anlamda tehlike altında. Özellikle Türkiye'de milli konular tehlike altında. Milli olan her şey tehlike altında olduğu için Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarına çok görev düştüğü noktasındaki görüşümüz devam ediyor. MHP yeni Kadın kolları için seçimden önce başlatmış olduğumuz çalışma seçimden sonra şekillenmiş oldu. Yeni Kadın Kolları Başkanımız yaklaşık 2 yıldır partimizin üyesi olan Leman Şirin Hanımefendi.Atama sürecinden sonra kendisi ekibini oluşturdu.Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. MHP Kadın Kolları'nın Mudanya'da ki en başarılı kadın kolları olarak gündeme oturacağı kanısındayım. " dedi.

MHP Kadın Kolları  Yeni Yönetim Kurulu ;

Başkan

Leman şirin

Yönetim Kurulu

Necla Atlı -   Başkan Yardımcısı
Sevil Durgut - Başkan Yardımcısı
Nergis Yavuz - Sekreter
Betül Bayram - Muhasip

Yönetim Kurulu Üyeleri

Ümmügülsüm Yücel
Birhan Güneri
Nigar Yıldırım
Zeynep Sönmez
Gönül Engin
Ümmügülsüm Yılmaz
Güler Sarıca
Gülay Örüç
Nesrin Güleç
Selda Sarı


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >