Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Türk Polis Teşkilatı 164. Kuruluş Yılını Kutladı.
Yazdır E-posta
Cuma, 10 Nisan 2009

   Türk Polis Teşkilatı 164. Kuruluş Yılını Kutladı.
tıkla resmi büyüt
(soldan)Polis Memuru Erdoğan Kızılova ve Mudanya Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal
(tıkla resmi büyüt)
Türk Polis teşkilatımızın 164. kuruluş yılı Mudanya da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskele meydanında Atatürk anıtına çelenklerin konulmasıyla başlayan törende Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal Atatürk anıtına emniyetin çelengini koydu, bir dakikalık saygı duruşundan sonra Mudanya Belediye bandosunun çaldığı İstiklal Marşı eşliğinde Göndere bayrak çekildi.

 

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Trafik Büro Amiri Emniyet Amiri Rıdvan Sülün yaptı. Törende görevlerinde başarılı olan emniyet mensuplarına takdir belgeleri ilçe kaymakamı Adem Öztürk tarafından veridi. İlçe emniyet müdürlüğüne yapmış oldukları katkılardan dolayı ilçedeki işletme sahiplerine plaketleri Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk tarafından verildi. Yılın örnek vatandaşı seçilen Cüneyt Aras’a teşekkür belgesi Mudanya Cumhuriyet başsavcısı Lütfullah Sami Özcan, yılın polisi seçilen emniyet müdürlüğünde görevli polis memuru Erdoğan Kızılova’ya plaketini emniyet müdürü Cüneyt Ünal vererek kutladı.

 

 

  
  
  

Törenler daha sonra ekip otolarının şehir içindeki kortejle son buldu. Mudanya ilçe Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal tebrikleri emniyet müdürlüğünde düzenlenen resepsiyonda kabul etti.  


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >