Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Polis Teşkilatının 164. Yılı Nedeniyle Emniyetten Ziyaretler
Yazdır E-posta
Cuma, 10 Nisan 2009

   Polis Teşkilatının 164. Yılı Nedeniyle Emniyetten Ziyaretler
Türk polis teşkilatının 164. kuruluş yıl dönümü nedeniyle emniyet ilçe müdürlüğü çeşitli etkinlikler düzenliyor. Mudanya emniyet müdür yardımcısı Erol Tüm önceki gün beraberindeki polislerle birlikte Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk’ü ziyarete geldiler ancak başkan Aktürk’ün ilçe dışında olması nedeniyle kendilerini belediye başkan yardımcısı Kartal Saldırış karşıladı.

Mudanya emniyet müdür yardımcısı emniyet müdürü Erol Tüm ziyaretlerinin hem Türk Polis teşkilatının 164. kuruluş yıldönümünün kutlanması hem de belediye başkanı Hasan Aktürk ile başkan yardımcısı Kartal Saldırış’ı tebrik etmek amacı taşıdığını belirtti. Belediye Başkan Yardımcısı Kartal Saldırış ziyarette yaptığı kısa konuşmasında” Mudanya ilçemizde bir balıkçı barınağı, Güzelyalı mahallemizde de yat limanı görünümünde olan bir balıkçı barınağımız var.

 

MUDANYA BELEDİYESİ MADDİ MANEVİ DESTEK VERECEK

Buralarda yüzlerce irili ufaklı deniz teknesi bulunmaktadır. Bu teknelerin daha sağlıklı olarak korunabilmeleri için emniyet müdürlüğümüzün bu bölgelerimizde ki teknelerin korunması yönünde ki yükünü biraz olsun hafifletmek amacıyla ilçemiz ile Güzelyalı mahallemizde emniyetin bazı bölgelere koyduğu Mobeseler bulunuyor ancak balıkçı barınaklarımız ile diğer önemli sayılabilecek noktalarımızda bulunmuyor, bunların karşılanması noktasında Mudanya belediyesi olarak üzerimize düşen ne görevler varsa bizler yapmaya hazırız. Oluşturulacak olan komisyonda bunların görüşülmesi sonucunda belediye olarak maddi manevi desteğimizi vereceğiz. Burada önemli olan hem Mudanya ilçe emniyet müdürlüğümüzün üzerinde ki yükü biraz olsun hafifletmek hem de bölgelerimizin daha sağlıklı bir şeklide gözetim altında tutulmasını sağlamaktır” dedi.  
       Tarık ARSLAN/MUDANYA


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >