Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow En Büyük Silahımız Halkımızın Güveni ve Desteğidir.
Yazdır E-posta
Perşembe, 09 Nisan 2009

   En Büyük Silahımız Halkımızın Güveni ve Desteğidir.

tıkla resmi büyüt
Mudanya Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Tüm
(tıkla resmi büyüt)

Mudanya Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Tüm'ün açıklamaları

Türk Polis Teşkilatının 164. kuruluş yıldönümü 10 Nisan Cuma günü çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. 10 Nisan Cuma günü Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni ile başlayacak olan kutlamalarda, protokol ziyaretleri ve şehitler için Mevlid-i Şerif okutulacak. Türk Polis Teşkilatının 164.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Mudanya Emniyet Müdürlüğü'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Mudanya Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Tüm temel olarak iyiliği koruma kötülüğü önleme görevi yapan polisin gelişen toplumumuzdan destek alarak toplum destekli polis haline geldiğini ve bu desteğin artarak devam etmesi halinde güven ve huzur ortamını bozabilecek etkenlerin azalacağını vurguladı.

 

Erol Tüm Mudanya'da toplum destekli olarak hizmet verdiklerini, 155 polis imdat telefonunu arayan vatandaşların kişisel bilgilerini almadan gelen her ihbar, talep ve şikayetlerin hassasiyetle değerlendiriliğini belirterek "Artık kötülüklerle mücadelede polis olarak en büyük silahımız halkımızın güveni ve desteğidir. Vatandaşımızdan aldığımız destek rakamlarada yansımış durumda 2008 yılında vatandaşımızla olan iyi iletişimimizin bir sonucu olarak meydana gelen asayiş olaylarını %90'ın üzerinde çözmüş olmamız polis vatandaş dayanışmasının en güzel göstergesidir. Bu polis halk işbirliği ne kadar güçlü ve kuvvetli olursa ilçemizin huzuru ve güvenliği o derecede üst seviyede olacaktır" dedi.

Erol Tüm sorumlu, duyarlı vatandaşlık bilinci ile hareket eden, huzura ve güvenliğe sahip çıkan Mudanya halkına teşekkür ederek, şüphelendikleri en ufak olayda polis imdat 155 telefonunu hiç çekinmeden aramalarını, her zaman kişisel güvenlik tedbirlerini ihmal etmeden almalarını hatırlattı.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 10-04-2009 06:05
 
Polis Teşkilatı Kuruluşu 164 Yıl Dönümü
Türk Polis Teşkilatımız Kuruluşu 164.Yılı Dönümü Sağlık Huzur Başarı Dolu Çalışmalar Temennimizle Kutlu Olsun.Saygılarımızla  
 
Mu-Gy-Zb-Bursasporlular Derneği Yönetim Kurulu Ekibi. 
2.Başkan Ercan Özkes
Giriş yapıldı
 
ozkes

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >