Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow CHP Mudanya Örgütü'nden Hasan Aktürk'e Tebrik Ziyareti
Yazdır E-posta
Salı, 07 Nisan 2009

   CHP Mudanya Örgütü'nden Hasan Aktürk'e Tebrik Ziyareti

29 Mart 2009 yerel seçimleri sonucunda Mudanya Belediye Başkanlığını kazanan Adalet ve Kalkınma Parti'li (AKP) Hasan Aktürk’ü seçim sonrası  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Mustafa Ergünün, il, belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ziyaret ederek yeni dönemde kendisine çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Hasan Aktürk’e çiçek veren CHP İlçe Başkanı Ergünün, “Yaşanan seçim sürecinde bu göreve biz de taliptik, ama kısmet sizeymiş tekrar hayırlı olsun, iktidarın yanınızda olması hizmetlerin ivedi çözümlenmesinde katkıda bulunacağı inancındayım, ilçemizin de hizmete ihtiyacı vardır, bu konuda CHP olarak size yardımcı ve her konuda takipçiniz olacağız.

Mudanya’ya hayırlı olsun” derken, Aktürk de “Daha evvel bir araya geldiğimiz seçilmiş 15 arkadaşımızla bizim bir aile olduğumuzu hissettirebilmeye dönük olarak tanıştık, ilk mecliste de olumlu bakışlarıyla mecliste grubu bulunan partililerimiz bize yardımcı oldular, güzel, sağlıklı ve uyumlu geçecek bir dönemde birlik ve beraberliğin devam edeceğine ben inanıyor ve her şey Mudanya için daha iyi olacak diyorum” dedi.
Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 10-04-2009 21:55
 
bravo usta chp liler
öncelikle kendilerini sonra yeni belediye başkanlarını tebrik etsinler. kendi elleriyle cumhuriyetin temelinin atıldığı ilçeyi akp ye teslim ettiler. hepsi birer usta !!
Giriş yapıldı
 
yorumcu

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >