Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Başkan'dan İlk mesaj "Tüm Gayretim Projeleri Gerçekleştirmek İçin Olacak"
Yazdır E-posta
Salı, 31 Mart 2009

Başkan'dan İlk mesaj :
"Tüm Gayretim Projeleri Gerçekleştirmek İçin Olacak"

Hasan Aktürk'ün açıklaması VİDEO İzlemek için internet explorer 7.0 gereklidir.
29 Mart yerel seçimlerini önde bitirerek Mudanya Belediye Başkanı olan Hasan Aktürk mudanya.gen.tr ye yaptığı açıklamada seçim sonucundan mutlu olduğunu belirterek, Mudanya'nın turizm bölgesi olarak geleceğe dönük büyük imkanlara sahip olacağından ve halkın yaşam standardının yapılacak yatırımlar sonucu artacak olmasından dolayı sevinçli olduğunu söyledi. Gelecek nesillerin gerçekleştrilecek projeler sayesinde daha mutlu bir hayat süreceğine inandığını vurgulayan Aktürk, tüm proje ve yapılacak icraatlarının sağlıklı yürüyeceğini ve hedeflerine ulaşacağına inandığını belirtti. Aktürk tüm Mudanya'ya seslenerek "Her şey güzel olacak diyorum"  dedi.

 

Mudanyalılar için mutlu sonuçlar alacağını ifade eden Aktürk sağlıklı şekilde oy kullanan, kendisine oy veren veya vermeyen Mudanyalılara teşekkür ederek "Mudanyadaki demokrasinin sonucunu en güzel şekilde ispatlamış oldular" dedi.

Aktürk Mudanya'nın kalkınmasının verilen oylarla elde edileceğini, tüm projelerin gerçekleşmesi için gerekenin yapılacağını tüm Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatı olarak bakanı ile milletvekili ile büyükşehir belediye başkanı ile projelerin gerçekleştirilmesi gayreti içinde olacağını vurgulayarak seçim sonuçlarının ülkemize ve Mudanya'ya hayırlı olmasını diledi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >