Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow ANAP'ın Son Seçim Turunda Farkedilir Kalabalık
Yazdır E-posta
Cumartesi, 28 Mart 2009

   ANAP'ın Son Seçim Turunda Farkedilir Kalabalık

Oy kullanmaya 1 gün  kala partiler son turlarını gerçekleştirerek seçmenine son mesajlarını veriyor. En etkileyici turlardan birini Anavatan Partisi Mudanya Belediye Başkan adayı Erol Demirhisar gerçekleştirdi. Elim bir helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşlarını'da unutmayan ANAP'lılar Türk Siyasetinin başı sağolsun yazılı siyah pankart taşıdılar. Erol Demirhisar'ın yürüyüşünde etkisini gösteren Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının vefatı çok kalabalık olarak gerçekleştrilen yürüyüşün tevazu içinde gerçekleştrilmesine neden oldu. 

Anavatan Partisi Belediye Başkan Adayı Erol Demirhisar'ın Güzelyalı'da başlayıp Mudanya'da devam eden son seçim turuna olaganüstü vatandaş topluluğu katıldı. Erol Demirhisar seçmenine hitap ettiği son konuşmasında 3 aydır seçim çalışması yaptığını daha önceki dönemde bu sürecin 1.5 ay olduğunu belirterek "Seçimle yatırıp seçimle kaldırıyorlar ve enteresan enteresan tehditler yapmaya başladılar. Ne kadar tehdit ederlerse etisinler arkadaşlarımızı, ne söylerse söylesinler, kimin evine telefon ederlerse etsinler, kimin teknesini bir yerlerden bir yerlere çekerlerse çeksinler, bu işe mani olamayacaklar.

Yarın akşam Allah nasip ederse Mudanya'da bir beş yıl için daha bu belediyeyi bu Mudanyalılar, Güzelyalılılar, Hasköylüler, Bademliler, Ülkü Köylüler bize verecek. Çünkü hiç bir art niyetimiz yok. Son derece halisane bir şekilde size hizmet etmek için bu göreve talibiz. Bunun haricinde kimseyi terinden oynatmak, kimsenin işine mani olmak için bu görevi kabul etmiyoruz, bu göreve talip değiliz. Şayet böyle olsaydı ben şimdi burada olmazdım. Ama herkes bir şey söylüyor bırakın söylesinler. Kim ne söylerse söylesin biz işimize bakacağız. İşimize bakmak mecburiyetindeyiz. Amacımız beldesiyle, mahallesiyle köyüyle Mudanya'yı kucaklamak birlik ve beraberlik içinde bu işi yapmak. Onun için şimdiden söylüyorum gazamız mübarek olsun. Seçimlerin önce Türkiyemize sonra Mudanyamıza hayırlı uğurlu olmasını canı gönülden temenni ediyorum" dedi. Yoğun kalabalığa teşekkür eden Demirhisar çoşkulu kalabalıkla yürüyüşünü gerçekleştirdi.

 

 
tıkla resmi büyüt
Muhteşem kalabalık sevgi gösterileri arasında yürüyüşümü tamamladı.
(tıkla resmi büyüt)
tıkla resmi büyüt
Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları unutulmadı
(tıkla resmi büyüt)

Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 29-03-2009 03:27
 
ÜLKEMİZ SİYASETİ BAŞI SAĞ OLSUN
ÇOK ACI HEPİMİZİN ÜZÜNTÜ İÇİNDE BIRAKAN ÜLKEMİZ SİYASET BASIN DÜNYASI BAŞI SAĞ OLSUN.KAZADA HAYATLARINI KAYBEDENLERİ ALLAHTAN RAHMET MEKANLARI CENNET GERİDE BIRAKMIŞ OLDUKLAR AİLESİ VE YAKINLARI SABIR VERSİN
Giriş yapıldı
 
ozkes

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >