Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin-2009 arrow Kamuran Yılanlı "Erdek Delege Seçimi Yargıda"
Yazdır E-posta
Salı, 24 Mart 2009

   Kamuran Yılanlı "Erdek Delege Seçimi Yargıda"

Birlik genel kurulu'nda yapılacak seçimde bazı teraddütlerinin olduğunu belirten Kamuran Yılanlı Erdek Kooperatifi tarafından tespit edilen 48 birlik temsilcisinin nasıl belirlendiğinin kamuoyuna açıklanması gerektiğini söyledi. Yılanlı'nın açıklaması şöyle ;

"7 Ocak 2009 tarihinde gerçekleşen Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin Genel Kurulu öncesinde yaptığımız görüşmelerde üreticilerimizin Marmarabirlik yönetiminden memnun olmadığı çok açık şekilde ortaya çıkmıştır. 25 Mart 2009 tarihinde yapılacak birlik genel kurulu öncesi Gemlik, Orhangazi, İznik yöneticileri ile yaptığım görüşmelerde de  Mudanyalı üreticilerimizin şikayet ve sıkıntılarını ile hassasiyetleri iletilmiştir.

 Bu konudaki kişisel düşüncem Gemlik, Orhangazi ve İznikli üreticilerimizin de aynı şikayet ve sıkıntıları taşıdığı doğrultusundadır.Bundan böyle ortaya çıkacak olumsuzlukların sorumluluğu, sözü geçen kooperatif yöneticilerinin olacaktır. Ayrıca 25 Mart 2009 tarihinde yapılacak birlik genel kurulu da şimdiden bazı tereddüt ve şüpheler taşımaktadır.Zira Erdek kooperatifince tespit edilen 48 birlik temsilcisinin nasıl belirlendiğinin kamuoyuna açıklanması gerekmektedir. Bu endişelerimizden dolayı konu yargıya intikal ettirilmiştir. Değerli ortaklarımıza saygıyla duyurulur"
Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >