Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Erol Demirhisar'dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu
Yazdır E-posta
Cumartesi, 21 Mart 2009

   Erol Demirhisar'dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Mudanya Belediye Başkanı ve Anavatan Partisi Mudanya Belediye Başkan Adayı Erol Demirhisar Güzelyalı'da sucuk partisi düzenledi. Yoğun ilgiden gayet memnun olan Erol Demirhisar yaptığı kısa konuşmada "Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bizim uzun süredir söylediğimiz bir şey vardı. Birlik beraberlik içinde Mudanya'yı yönetmek. Şimdi dikkat ediyorum son günlerde diğer siyasi partilerde ki arkadaşlarımda yavaş yavaş birlik beraberliğe hepinizi çağırmaya başladılar. Bu benim için onur vesilesidir. Bunu yaratan sizsiniz. Onun için sizlere çok teşekkürediyorum.Sağolun varolun." dedi.

 

Demirhisar herkesin mega projelerle yola çıktığı bir anda birlik ve baraberlik ile huzur ve güven ile yola çıktıklarını belirterek "Demekki huzur ve güven birlik ve beraberlik işte buymuş. Bunu burada herkese gösterdiğiniz için bir kere daha teşekkür ediyorum size. Yalnız gerek Mudanya'da, gerek Güzelytalı'da, Güzelyalı'nın dört mahallesi'nde Hasköy, Bademli, Ülkü mahallede daha yapacak çok işimiz var. Birlik ve beraberlik içinde olursak, bu işlerin hepsini çözeriz. Ama birlik ve beraberlik içinde olamazsak, birimiz bir tarafa çeker, diğerimiz bir tarafa çekerse bu işleri yapamayız. Onun için hepinizi bu birlik ve beraberlik şemsiyesi altına toplamak istiyorum. Burası bir parti ocağı değil, bir parti değil, ama Mudanya'nın bir partisi, Mudanyalıların bir partisi, sizi bu Mudanyalıların partisi altında toplamak istiyorum. Hepinizi burada görmektende büyük bir mutluluk duyuyorum." dedi.

Erol Demirhisar'ın sucuk partisinde toplanan halk havanın güneşli olmasınıda fırsat bilerek eğlenceli saatler yaşadılar.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 24-03-2009 16:20
 
biras mantıklı olun..
Mantıklı hareket edin Mudanyada oy werilcek biri warsa oda Erol Demirhisardır..Kalkıp Ak parti olsun diye bilinçsizce hareket ediyosunuz allah aşkına bi düşünün türkiye satıldı elden gidiyo siz hala ak diosunuz bırakın bu düz mantığı..
Giriş yapıldı
 
Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >