Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Erol Demirhisar'ın Performansı Şaşırtıyor
Yazdır E-posta
Cumartesi, 21 Mart 2009

   Erol Demirhisar'ın Performansı Şaşırtıyor.

Başkan Demirhisar  gündüz pazarı ve esnafı  gezdi, Gece doğum günü pastası kesti. Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar, Kapalı pazar yerinde Pazarcıların sorunlarını sordu esnaf ise ikramlarda bulundu.

Erol  Demirhisar ve Meclis üyeleri başta  kapalı pazar yeri olmak üzere esnafın  yoğun ilgisi ile karşılandı. Alışverişe gelen vatandaşlardan oy istemeye gerek kalmadan, büyük başkan Erol abi oy istemene gerek yok oylarımız sana sesleri yükseldi.

Demirhisar yoğun ilgi karşısında “hayırlı ise olsun hayırlı değilse olmasın” dedi. Mudanya Belediyesinin yap işlet modeli ile yaptırılan Kapalı Pazar yerinde Mudanya Belediye Başkanı ve Anavatan Partisi Başkan Adayı Erol Demirhisar’a Peynirden,muza kadar uğradığı her tezgahta esnaf ikramda bulundu. Pazarcı esnafı ve vatandaşla sohbet eden Başkan Demirhisar’a , Esnaftan “Pazarda Bal var başkanım sen bize daha çok lazımsın. Mudanya seninle gurur duymalı. Bu pazar Türkiye de tek bizlerde böyle bir pazar esnafı olarak ne kadar övünsek azdır övgüleri geldi.

  

Erol Demirhisar, Mudanya esnafınıda gezdi. Tek tek herkesle tokalaşan Başkan Demirhisar Kaptığı pasta tepsisi ile esnaf ve vatandaşa servis yapmayı da ihmal etmedi. Çocukları salıngaçta sallayan Başkan Demirhisar, gecede vatandaşın doğum gününe katıldı.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >