Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow 18 Mart Şehitlerimizi Saygı Minnet ve Rahmetle Anıyoruz.
Yazdır E-posta
Çarşamba, 18 Mart 2009

   18 Mart Şehitlerimizi Saygı Minnet ve Rahmetle Anıyoruz.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan Yiğit'in Konuşması
18. Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 94. yıl dönümü törenlerle kutlanıyor. Saat 10.00'da Atatürk anıtına çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan Yiğit'in günün anlam ve önemini anlatan konuşmasıyla sona erdi.

Cafer Yener İlk Öğretim Okulu öğrencilerinin hazırladığı şehitleri anma programı ise saat 11.00'da Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Öğle namazının ardından Hasanbey Camiinde şehitler için mevlit okutulacak ve saat 14.30'da şehit ailelerini ziyaret edilecek.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (2)
RSS Yorumları
1. 19-03-2009 04:53
 
ŞEHİTLER ÖLMEZ
ŞEHİTLERİMİZİUNUTMADIK...UNUTMAYACAĞIZ.18 Mart Çanakkale Zaferi ŞEHİTLERİMİZİ Deniz Savaşı Zaferi 94 Yıl Dönümü Saygıİle Anıyoruz.Saygılarımızla Yeni Mahalle Muhtar Adayı ve Ekibi
Giriş yapıldı
 
2. 19-03-2009 04:53
 
ŞEHİTLERİMİZİ RUHLARI ŞAD OLSUN
18 Mart Çanakkale Savaşı Deniz Zaferi Kahramanları ve Vatan Toprakları Bayrağı Aziz Milleti bölünmez bir bütünlüğü,Canları Feda Edip Savaşan Şehitlerimizi UNUTMADIK...UNUTMAYACAĞIZ...Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez'18 Mart Şehitlerimizi 94.Yıl Dönümü Saygı Minnet Rahmetle Anıyor Ruhları Şad Olsun.Saygılarımızla Mu-Gy-Zb-Bursasporlular Derneği Yönetim Kurulu.
Giriş yapıldı
 

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >