Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Erol Demirhisar'ın Armağanı Ceza Konserine Muazzam İlgi
Yazdır E-posta
Perşembe, 12 Mart 2009

Erol Demirhisar'ın Armağanı Ceza Konserine Muazzam İlgi
tıkla resmi büyüt
Ceza Konserine Muazzam İlgi
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya belediye başkanı Erol Demirhisar 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle Mudanya Mütareke meydanında binlerce insanın katıldığı bir konser vermişti. Düz akşam da dolgu alanında bulunan kapalı Pazaryerinde ünlü Rabçı sanatçı Ceza (Bilgin) 2 saat boyunca muhteşem bir konser verdi. Ceza dan önce sahneye çıkan Bursa’lı Rab gurubu Big- Beng hiçbir enstrüman kullanmadan ağızlarıyla yaptıkları müzikle kapalı pazaryerini dolduranlardan büyük alkış aldı. Mudanya belediye başkanı ve mart ayında ki yerel seçimlerinde Anavatan Partisinden yeniden aday olan Erol Demirhisar sahneye çıkarak” Sizleri çok seviyorum,

Mudanya’yı ve Mudanyalıları çok seviyorum. Bugün tüm gençlerin severek dinledikleri ve şarkılarına eşlik ettikleri ülkemizin son zamanlarda yetiştirdiği en iyi Rab’çılarından Cezayı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ama görüyorum ki Cezayı izlemeye gelenler sadece gençler değil kendini genç olarak gören herkes burada. Bu bir gençlik şölenidir konserin tadını çıkarın bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi. Demirhisar daha sonra sahneye çıkan Ceza’ya bir plaket vererek teşekkür etti.

  


Kapalı pazaryerini dolduran 5 bin kişinin üzerindeki müzik sever Cezanın muhteşem konseriyle 2 saat boyunca unutamayacakları bir Rab gecesi geçirdiler. Ceza” Sizlerde olmaktan çok mutluyum, Mudanya belediye başkanı Erol Demirhisar telefon açarak konser vermem için davet ettiğinde çok sevindim. Böyle muhteşem bir kalabalığa konser vermek korkunç bir mutluluk, kendisine teşekkür ediyor ve yeniden seçileceğini umut ediyorum. Bunca seveni olan bir aday mutlaka seçimi kazanır” dedi.   


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >