Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Engellilere Tekerlekli ve Akülü Sandalye Bağışı
Yazdır E-posta
Çarşamba, 25 Şubat 2009

   Engellilere Tekerlekli ve Akülü Sandalye Bağışı

Mudanya Engellilerini Himaye ve Yardım Derneği engelli üyeleri ile kaynaşma onlara güzel bir gün geçirmek ve ihtiyacı olan engelli üyelere akülü ve tekerlekli sandalye verilmesi amacıyla  Hotel Montania da bir eğlence tertip edildi. Mudanya Engelli Derneği 3 ay gibi kısa bir sürede 107 engelli 75 gönüllü üye sayısına ulaştı.

Mudanya Belediye Başkanı ve Anavatan Partisi Belediye Başkan Adayı Erol Demirhisar yaptığı konuşmada Engelliler için Arnavutköy'de 500 bin liralık bir tesis yapacağını bunun için gerekli finansman ve ekipman'ın hazır olduğunu açıkladı. Engelli çocukların büyük ilgisini toplayan Demirhisar önümüzdeki günlerde engellileri Korupark'ta yunusların gösteri yaptığı havuza götüreceğini söyledi.Erol Demirhisar 11 adet tekerlekli sandalyeyi Mudanya Engelliler Derneğine bağışlayan hayırsever Hüseyin Mutluay'a teşekkür ederek plaket verdi.

 

Mudanya Engeller Derneği Başkanı Ünal Şıpkan hayırsever Hüseyin Mutluay'a, Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar'a ve katkılarından dolayı Hotel Montania sahibi Sayın Fahri Esgin'e, otel Müdürü Yılmaz San'a teşekkür etti.Hotel Montania adına onur plaketini otel müdürü Yılmaz San aldı.

 

Ayhan Zenbilci Mudanya Engellilerini Himaye ve Yardım Derneği'nin sadece hayırsever vatandaşların katkılarıyla faaliyetini sürdürdüğünü bu nedenle duyarlı olan tüm vatandaşlara müteşekkir olduklarını ifade etti.

Düzenlenen etkinlikte Mudanya Engellilerini Himaye ve Yardım Derneği engelli üyelerinden Nusret Demiröz, Okan Koparan, Mehmet Erötçü, Gizem Servet Yelesen, İbrahim Akça ve Gülten Us'a tekerlekli sandalye  Yekda Has, Faruk Göçmen ve Fatih Şaş'a akülü sandalye hediye edildi.

Etkinlik'te doğum günleri bu güne denk gelen Tahsin Can, Merve Etli, Nusret Demiröz, Huriye Bulut'un doğum günü pastasının kesilmesi ve ardından piyanist Ersan'ın şarkılarıyla devam etti. Bağlama'da ise Birol gönülleri fethetti.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >