Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Şaziye Rüştü Devlet Hastanesine Yeni Ultrason Alındı.
Yazdır E-posta
Perşembe, 26 Şubat 2009

   Şaziye Rüştü Devlet Hastanesine Yeni Ultrason Alındı.

tıkla resmi büyüt
Soldan Başhekim İshak Özaçmak ve DR.Mete Kürşat Koç Ultrason cihazını tanıtırken
(tıkla resmi büyüt)
Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Başhekimi İshak Özaçmak hastane bünyesine üstün özelliklere sahip General Electric marka bir ultrason cihazı alındığını açıkladı. 90 bin Türk Lirasına alınan ultrason cihazının parasının Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödendiğini belirten Özaçmak cihazın ihale yoluyla alındığını söyledi.

Özaçmak son alınan cihazla birlikte 2 adet iyi düzeyde renkli özellikte ultrason cihazı olduğunu, bir çok hastanenin bu imkanlardan yoksun olduğunu bu nedenle Mudanya'nın şanslı olduğunu söyledi. Son alınan ultrason cihazının Kadın Doğum Polikliniği'nde hizmet verdiğini belirten Başhekim İshak Özaçmak böylelikle gebe takiplerinin sağlıklı şekilde yapılabildiğiniz sakat ve anormal gebeliklerin önceden tespit edilmesinde büyük bir avantaj yakalandığını söyledi.

 

Alınan ultrason cihazı ile Kadın Doğum Polikliniği'nde teknolojik ve konforlu bir hizmet verildiğini vurgulayan Dr. İshak Özaçmak hastaneyi Mudanya'ya kazandıran Hayri İpar, Şaziye Rüştü ve emeği geçenleri rahmetle anarak, kısa bir süre önce hastaneye katkı sağlayan kişilerin isimlerini tek tek sayarak teşekkür etti.

Hayırseverlere Teşekkür 

Başhekim İshak Özaçmak Hasan Aktürk, Hasan Er, Engin Dak, Eşref Atlı, Ahmet Tüccaroğlu, Hikmet İlhan, Fatih Bayrak, Münir Eroğlu, Şenol Demirci, Hasan Acar'a hastaneye yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür ederek. Bundan sonrada hastaneye katkı sağlamak isteyen hayırsever vatandaşları beklediklerini sonuçta yapılan her katkının Mudanya insanına hizmet olarak geri döndüğünü söyledi.

Alınan Cihaz Gayet Kaliteli ve Yeterli

Kadın Doğum doktoru Mete Kürşat Koç ise alınan cihazın özellik bakımından ihtiyaç duyulan tüm unsurlara sahip olduğunu ve Kadın Doğum Polikliniği'nde hamile bayanların muayenelerinde teknolojik cihazların yanında psikolojik olarak onların rahat edebileceği her türlü konforu sağladıklarını, bu nedenle ultrason cihazına ikinci bir monitör bağlanaran anne adayının karnındaki bebeğini dr ile aynı anda görmesinin sağlandığını belirtti.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >