Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Seçim Arifesinde Erol Demirhisar'dan Çok İlginç Açıklamalar (SESLİ HABER)
Yazdır E-posta
Çarşamba, 11 Mart 2009

Erol Demirhisar'dan Çok İlginç Açıklamalar (SESLİ HABER)

Erol Demirhisar
Mudanya Belediye Başkanı ve Anavatan Partisi Mudanya Belediye Başkan Adayı Erol Demirhisar ile www.mudanya.gen.tr/  olarak gerçekleştirdiğimiz söyleşide Demirhisar niçin tekrar aday olduğunu ayrıntılarıyla açıkladı.

Zaman zaman yükselen söyleşi tansiyonu Demirhisar'a çok dikkat çekecek ve gündem oluşturacak açıklamalar yaptırdı. Saat 11.00'de Belediye'ye gelecek başkan adaylarından, "heyecanını kaybetti" şeklinde yapılan açıklamalara şimdiye dek hiç olmadığı kadar ilginç ve düşündürücü cevaplar verdi. Mevcut adaylar arasında kendi konumuna bakış açısını yalın bir dille anlattı.

Seçim çalışmalarında oldukça farklı bir çizgide ilerleyen Demirhisar'ın teknolojiyi yakından takip ettiği gözlerden kaçmıyor. Zira Mudanya'da ki belediye başkan adayları arasında elektronik ortamdan seçmenlerine www.eroldemirhisar.com internet sitesinden aktif olarak ulaşan tek aday Demirhisar. İnternet üzerinden seçmenine ulaşmaya çalışan bir kaç aday olsada yapım aşamasındaki web sayfaları yüzünden Erol Demirhisar elektronik ortamda da lider konumda.

 

 

 

Söyleşide Demirhisar, seçim listesindeki ekibinden bahsetti, yaptıklarını, yapmak istediklerini ve yapamadıklarını anlattı. Diğer adayları değerlendirdi. Mudanya halkına mesajlar verdi.  

 

Demirhisar'dan Sahil Projesi ve RO-RO Hakkında Önemli Açıklamalar

Söyleşi'nin 3. bölümünde Büyükşehir Belediye Meclisi'nde beklemeye alınan Güzelyalı Arnavutköy sahil düzenleme projesi ile çok çarpıcı açıklamalarda bulunan Demirhisar "Mudanyalı'ların içi rahat olsun. Ulaştırma bakanımızla bile konuyu görüştüm. Mudanya'ya RO-RO gelmeyecek. Böyle bir şey olursa o kamyonların önüne ilk önce ben yatarım. Mudanya RO-RO yu kaldıramaz. Bunun herkes farkında" diye konuştu.

Demirhisar'ın açıklamalarını www.mudanya.gen.tr/ üzerinden dinleyebilir ya da bilgisayarınıza indirerek dinleyebilirsiniz. Demirhisar'ın açıklamaları 3 bölüm halinde sıkıştırılmış wma formatında olduğundan toplam 6 MB boyutunda dır.

Erol Demirhisar'ın açıklamalarını bilgisayarınıza indirerek dinlemek için İNDİR simgesi üzerinde farenizin sağ düğmesini kılikleyin ve Hedefi Farklı Kaydet seçeneğini sol kılik leyin.

 

İNDİR
İNDİR
İNDİR


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >