Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin Bağı Aday Listesi İçin Tıklayın
Yazdır E-posta
Perşembe, 19 Şubat 2009

   Zeytin Bağı Aday Listesi İçin Tıklayın.
Zeytinbağı Beldesi Aday Listesi

Zeytinbağı Beldesi Seçim Çevresi Belediye Meclis Üyeliği Aday Listesini görmek haberin devamını bilgisayarınıza indirmek için soldaki işareti tıklayın.

Liste PDF Formatında dır. Görüntülemek için bilgisayarınızda Acrobat Reader kurulu olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

ZEYTİNBAĞI BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ ADAY LİSTELERİ

 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

 

1-İlhan Aslan (İlk okul)

2-Harun Olgun (Orta Okul)

3-Naci Mercan (İlk okul)

4-Tuncay Şaş (İlk okul)

5-Yılmaz Köse (İlk okul)

6-Mehmet Abi (Orta Okul)

7-Ceyhun Özkaplan (Orta Okul)

8-Suat Demirci (Orta Okul)

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

 

1-Barbaros Bermek (Yüksek Okul)

2-Ahmet Gencer (Orta Okul)

3-Ayhan Demir (Orta Okul)

4-Şenol Bayrak (İlk okul)

5-Mukadder Çolakoğlu (Orta Okul)

6-Hasan Sarıgül (İlk okul)

7-Adnan Kalyoncu (İlk okul)

8-Mehmet Altay (İlk okul)

 

Kontenjan- Osman Bayram (Orta Okul)


 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

 

1-Erdal Emil (Yüksek Okul)

2-Yaşar Kurdaş (Yüksek Okul)

3-Caner Tafsin (Orta Okul)

4-Murat Kara (Orta Okul)

5-Ferdi Oğur (Yüksek Okul)

6-Ahmet Akın (Yüksek Okul)

7-Mehmet Bozdemir (Yüksek Okul)

8-Hediye Gülsen Birinci (Yüksek Okul)

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

 

1-Necat Erkan (İlk okul)

2-Kazım ankaralı (Orta Okul)

3-Feridun Uyanık (Orta Okul)

4-Murat Ertan (İlk okul)

5-Aytaç Uyanık (İlk okul)

6-İbrahim Yarımkaş (Orta Okul)

7-Ender Gürsoy (İlk okul)

8-Hasan Kavak (İlk okul)

9-Yalçın Beceren (Orta Okul)

Kontenjan- Erol Fere (Orta Okul)


 

 

Saadet Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

 

1-Mehmet Tamaç (İlk okul)

2- Şenol zeren (İlk okul)

3-Mahmut seymen (İlk okul)

4-Ayhan Bayraktar (Orta Okul)

5-Ali Turan (İlk okul)

6-Yılmaz Güleç (İlk okul)

7-Nizam Erdoğmuş (Orta Okul)


 

 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

 

1-Erol Sarı (Orta Okul)

2-Bülent Korkut (Orta Okul)

3-Akif Pekşen (Orta Okul)

4-Ali Turan (İlk okul)

5-Hüdaverdi Alemdar (Orta Okul)

6-İbrahim Soylu (Orta Okul)

7-Mustafa Akın (İlk okul)

8-Abdi Karagöz (Orta Okul)

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

 

1-Mitat Sevinç (İlk okul)

2-Hüseyin Alemdar (İlk okul)

3-Abdullatif Uzuntürk (İlk okul)

4-Ersel Üzün (İlk okul)

5-Hasan Çelik (Orta Okul)

6-Gökhan Gökçedağ (Orta Okul)

7-Ali Kılınç (İlk okul)

8-Ahmet Ayan (İlk okul)

9- Sadettin Akın (İlk okul)

Kontenjan-Erhan Gültekin (Orta Okul)


 

Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Meclisi Asil Adayı

 

1-Mustafa Kar (Orta Okul)

 


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >