Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Siyasi Partiler Aday Listelerini İlçe Seçim Kuruluna Bildirdi.
Yazdır E-posta
Perşembe, 19 Şubat 2009

   Siyasi Partiler Aday Listelerini İlçe Seçim Kuruluna Bildirdi.

İndir

29 Mart Yerel Seçimlerine katılacak siyasi partiler İlçe Seçim Kurulu'na Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeliği aday listelerini yasal süre olan 17 Şubat günü mesai saati sonuna kadar verdiler. Listelerin belirlenmesinde siyasi partilerde kırgınlar, küsgünler ve istifalar yaşandı. Bu kırgınlıkların bazıları kamuoyuna yansırken bazıları ise kol kırılır yen içinde kalır sözü misali kamuoyuna tam anlamı ile yansımadı.  Mudanya İlçesi Seçim Çevresi için aday listesini soldaki işareti tıklayarak PDF formatında görebilirsiniz. (Acrobat Reader gereklidir) 

İşte MUDANYA İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİNDE 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerine girecek partiler ve listeleri.

 

 

 

 

DİKKAT MUDANYA İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ LİSTELERİDİR 

 

Anavatan Partisi Belediye Başkan Adayı

Erol DEMİRHİSAR

 

Anavatan Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

 

1-Nalan Baysan  (yüksek okul)
2-Aysun Çay (yüksek okul)
3-Cengiz Taner (yüksek okul)
4-Süleyman Çelik (lise)
5-Abdülkadir Biçer (lise)
6-Hüseyin Bağcı (orta okul)
7-Engin Tokgöz (yüksek okul)
8-Turan Üçüncüoğlu (yüksek okul)
9-Murat Şahiner (lise)
10-Muammer Akistanbullu
11-Kibar Bektaş (lise)
12-Mehmet Serhat Işık (lise)
13-Gamze Yıldız Aydın (lise)

Kontenjan-Ali Veral (lise)
Kontenjan-Vecdi Tekin (yüksek okul)


Anavatan Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

1-Melek Atlı
2-Fatma Ataş
3-Osman Çetin
4-Şule Bilik
5-İsa Cantürk
6-Talip Gürkan
7-Ayla Atatekin
8-İlker Bat
9-Selim Daniç
10-Ali Çinko
11- Sultan Murat Çelik

 

Anavatan Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

 

1-Salih Bayrak (Orta)

2-Adnan Menderes Akengin (Orta)

3-Rıza Özget (İlk)

4-Halil İbrahim Arslan (orta)

5-Ağbey Özdemir (İlk)

 

Anavatan Partisi İl Genel Meclisi Yedek Adayları

1-Nusret Durmaz (ilk)

2-Alaattin Salman (orta)

3-Levent Kılıç (orta)

4-Berrin Erdoğan (orta)


Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan  Adayı

 

Emir Ali USTA

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Erhan Özekin (Yüksek okul)
2-Ali Kaya (Yüksek okul)
3-Sevil Pamirol (orta okul)
4-Atilla Kurtuluş (orta okul)
5-Fetih Arslan (orta okul)
6-İlke Özşen (Yüksek okul)
7-Emin Özer (orta okul)
8-Can Sezer (Yüksek okul)
9-Sedat Özçelik (Yüksek okul)
10-İbrahim Bilgin Gül (Yüksek okul)
11-Erol adak (ilk okul)
12-Belkıs Cankaya (Yüksek okul)
13-Özgür Alcan (Yüksek okul)

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

1-Feridun Özşen  (orta okul)
2-Aynur Günel   (ilk okul)
3-Halil Kılıç  (orta okul)
4-Erhan Tetik  (ilk okul)
5-Serpil Durak  (orta okul)
6-Ayça Över  (Yüksek okul)
7-Feyza Yanar  (Yüksek okul)


Kontenjan - Serdar Çakmak  (Yüksek okul)
Kontenjan – Bülent Gündoğdu  (orta okul)

 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Rıdvan Çalışkan   (Yüksek okul)
2-Ersel Sarımsak   (ilk okul)
3-Kazım Bozdoğan   (Yüksek okul)
4-Cenk Turhan  (orta okul)
5-Turhan Pala  (orta okul)

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi Yedek Adayları

1-Günay Kurteş   (ilk okul)
2-Mehmet Ali Yıldırım   (ilk okul)
3-Belgin Saraç    (orta okul)


 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan  Adayı

Hasan AKTÜRK

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Münir Eroğlu  (orta okul)
2-Gündüz Güler  (orta okul)
3-Erol Koparan  (Yüksek okul)
4- Seçil Pınar İncecik  (LİSE )
5-Arif Bayrak (Yüksek okul)
6-İbrahim Aytekin  (orta okul)
7-Abdullah Azizoğlu  (orta okul)
8-Cemal Onay  (orta okul)
9-Nusret Esgin  (orta okul)
10-Funda Tüzün Kapıcıoğlu  (orta okul)
11-Orhan Bilgili  (ilk okul)
12-Ahmet Bayram  (orta okul)
13-Ayşe Özer  (orta okul)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

1-Hasan Acar   (orta okul)
2-Mustafa Murat Ekim  (Yüksek okul)
3-Şeker Bayraktar  (orta okul)
4-Sevgi Türay  (ilk okul)
5-Hacı Ünal  (orta okul)
6-Ayşe Arıel  (orta okul)
7-Nazmi Cengiz  (ilk okul)
8-Tevfik Asan  (orta okul)
9-Gürsel Şimşek  (orta okul)
10-Gültekin Balcı  (orta okul)
11-Adil Can  (Yüksek okul)
12-İdris Bayraktar  (ilk okul)
13-Vahdettin Uğurlu  (ilk okul)
14-Sebila Beşler  (ilk okul)
15-Serdar Türkan  (orta okul)

Kontenjan -  Kartal Saldırış  (Yüksek okul)
Kontenjan -  Arif Sadi Saydam  (orta okul)

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Hasan Er  (Yüksek okul)
2-Raif Döner  (orta okul)
3-Mehmet Kaldırım  (orta okul)
4-Yusuf Karaca   (orta okul)
5-Engin Dak  (orta okul)
6-Veysel Adıyaman  (orta okul)

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Genel Meclisi Yedek Adayları

1-Hasan Kurum  (orta okul)
2-Nizamettin Demir  (orta okul)
3-Sadettin Özdemir  (orta okul)
4-Turay Demirci  (ilk okul)


Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan  Adayı

Rafet ŞENGÜL


Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları


1- Ahmet Hız
2-Şevket Karagöz  (orta okul)
3-Ali Turan  (orta okul)
4-Elif Kibar
5-Şerafettin Başıbüyük  (orta okul)
6-Özcan Karaali  (orta okul)
7-Bayram Dinçeler
8-Güler Sarıca
9-Mehmet Bulut  (orta okul)
10-Serkan Kayar  (orta okul)
11-Nagihan Ceylan
12-Hüseyin Tuygun  (orta okul)
13-Adnan Başfidan  (orta okul)

 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclisi Yedek Adayları

1-Mustafa Çeliker  (orta okul)
2-Tarık Şengül  (orta okul)
3-Mustafa Selvi  (orta okul)
4-Ahmet Eker  (orta okul)
5-Yaşar Köse  (orta okul)
6-Özkan Ünal  (orta okul)
7-Ayten Sarıgöl (ilk okul)
8-Özgür Aybirdi  (orta okul)
9-Cem Tosun (ilk okul)
10-Yılmaz Altıparmak  (orta okul)
11-Kayaali Acar  (orta okul)
12-Murat Sert  (orta okul)
13-Çetin Mercan  (ilk okul)

Kontenjan – Recep Şenoğlu (Yüksek okul )
Kontenjan – Hızır Mahmutoğlu  (orta okul)

Milliyetçi Hareket  Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1- Yaşar Ardıç  (orta okul)
2-Ömer Özçelik  (orta okul)
3-Süleyman Aydöndü   (orta okul)
4-Emir Korkmaz  (ilk okul)
5-Vedat Sarıgöl  (ilk okul)


Milliyetçi Hareket  Partisi İl Genel Meclisi Yedek Adayları
1-Murat Deniz  (orta okul)
2-Recep Ermat  (orta okul)
3- Yılmaz Üzün  (ilk okul)
4-Emircan Yerlikaya  (orta okul)


Demokratik Sol Parti Belediye Başkan  Adayı

Metin BAĞCI

Demokratik Sol Parti Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Mehmet Sevgi (Yüksek okul)
2-Ahmet İbrahim (Orta Okul)
3-Sevil Özdalgıç   (İlk okul)
4-Gökhan Deniz  (Orta Okul)
5-Serhat Demir  (Yüksek okul)
6-Semih Yurdaşen  (Orta Okul)
7-Emin Erten  (Orta Okul)
8-Bilgin Özer   (İlk okul)
9-Nazmiye Şenadam  (Orta Okul)
10-Kadir Tiren   (İlk okul)
11-Eray Başaran  (Orta Okul)
12-Erkan Tümürlek   (İlk okul)


Kontenjan – Birol Özer   (Yüksek okul)
Kontenjan – Cahit Tezel    (Orta Okul)


Demokratik Sol Parti İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Hüseyin Özün  (Yüksek okul)
2-Bülent Doğan  (Yüksek okul)
3-İsmail Hakkı Tokat  (İlk okul)
4-Bahri Kurt  (İlk okul)
5- Ahmet İşleyen  (İlk okul)


Demokrat Parti Belediye Başkan  Adayı

Meryem BİZİMTUNA

Demokrat Parti  Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Sönmez Bayrak  (Yüksek okul)
2-Metin Altunoğlu   (İlk okul)
3-Yasemin Koç Özçengel  (Yüksek okul)
4-Ali Mehmet Yılmaz  (Orta Okul)
5-Kemale Kara  (Yüksek okul)
6-Necmettin Ayyıldız  (İlk okul)
7-Ömer faruk Çitil  (İlk okul)
8-Ahmet Saydan  (İlk okul)
9-Mehmet Karabulut  (İlk okul)
10-Gültekin Bakaroğlu (İlk okul)
11-Mustafa Alkan  (İlk okul)
12-Bahtiyar Bayrak   (Orta Okul)

Kontenjan – Hanife Töre  (Yüksek okul)
Kontenjan – Şerafettin Doğan


Demokrat Parti  İl Genel Meclisi Asil Adayları


1-Raif Sezer   (İlk okul)
2-Mehmet Ceylan  (Yüksek okul)
3-Aydın Akkeçeci  (İlk okul)
4-Kadri Turan   (İlk okul)
5-Osman Özışık  (İlk okul)


Saadet Partisi Belediye Başkan  Adayı

Yusuf GELİŞ


Saadet  Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Hasan Lekesiz  (Yüksek okul)
2-İsmail Aksu  (İlk okul)
3-Bahattin Güler  (Orta Okul)
4-Halil Sayar  (Orta Okul)
5-Mehmet Ali Yaşar
6-Tahiç Gülaç  (İlk okul)
7-Adnan Bayrak  (Orta Okul)
8-Mümin Erkut  (Yüksek okul)
9-Zeki Altuntaş  (İlk okul)
10-Tarık İşler  (İlk okul)
11-Erdoğan Durmuş  (Orta Okul)
12-Lütfi Barutçu  (İlk okul)
13-Erhan Bilgen  (Orta Okul)

 Kontenjan -  Hüseyin Turgut  (Orta Okul)

Saadet  Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Tahsin Başaran  (Yüksek okul)
2-Cemal Şen  (İlk okul)
3-Tacettin Turgut  (İlk okul)
4-Çetin Teke  (İlk okul)
5-İbrahim Acar  (İlk okul)


Liberal Demokrat Parti Belediye Başkan  Adayı 

Zafer NAS

 

Liberal Demokrat Parti Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Saniye Kirmikil
2-Tanyar Varel
3-Yaşar Kürşat
4-Gökhan Özgüle


Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Başkan Adayı

Osman Genç


Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

1-İsmail Buluş (İlk Okul)


Bağımsız Belediye Başkan Adayları

Mehmet Aydın  

Muharrem Çeçen


 

BAĞIMSIZ Belediye Meclisi Adayı

1-İsmail Turan (Yüksek Okul)


İşçi Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1- Oğuz Kılıç  (Yüksek Okul)
2- Murat Taşkan   (Yüksek Okul)
3-Hüseyin Alpak  (İlk Okul)
4-Yaşar Başsoy  (Orta okul)



Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları


1-Selman Kurum   (Orta okul)
2-Günah Kahveci   (Yüksek Okul)
3-Halit Şentürk   (Yüksek Okul)


 

Millet Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Fevzi Cesur  (İlk Okul)
2-Yusuf Cesur  (Yüksek Okul)



Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Doğan Ortaçtepe  (Yüksek Okul)
2-Yıldırım Tunca   (İlk Okul)
3-Fevzi Eryat   (Yüksek Okul)
4-Cevdet Akkaya  (Yüksek Okul)
5-Mustafa Teke   (Yüksek Okul)


Türkiye Komünist Partisi  Belediye Başkan Adayı

Murat Kara


Türkiye Komünist Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları
1-Oya Benlioğlu Güleşan   (Yüksek Okul)



Emek Partisi Belediye Meclisi Asil Adayları

1-Mehmet Eker  (Orta Okul)
2-Erol Kazdal  (İlk Okul)

 

Demokratik Toplum Partisi İl Genel Meclisi Asil Adayları

1-Nuri Baygındır   (Orta Okul)


Yazdır | E-posta

Yorumlar (2)
RSS Yorumları
1. 23-02-2009 22:44
 
KAZANAN MUDANYA OLSUN
SEÇİM YARIŞI İÇİNDE YER ALACAK İSİMLER BERABERİNDE KAZANAN MUDANYA OLSUN.29 Mart 
Yerel seçimler yarıştır Mudanya İlçemiz yer alan siyasi partileri İlçe seçim 
kuruluna vermiş oldukları vermiş oldukları isim listeleri önce Mudanya İlçemiz hak 
ettiği hizmetleri alması hizmet maratonu yarışma anlayış içinde olacakları ayrıca 
bizler için hakkımızda hayırlı ve başarılı olması öncelikli dilek temennim.Mudanya 
ilçe halkımız yaşamları refah müreffe menfatleri söz konusu ön planda olup hizmet 
edecek bir birinden önemli değerleri'İnşallah bizleri yanıltmazlar başarılı 
hizmetleri olduğunda her zaman yanında olup gerekli desteği veren bizler oluruz 
kazanan Mudanya olması temennisiyle hayırlı olsun. Mudanya İlçe Halkımıza Saygılar 
Misafir
 
OZKES
2. 19-02-2009 07:40
 
Ercan Özkes
SEÇİM YARIŞI İÇİNDE YER ALACAK İSİMLER BERABERİNDE KAZANAN MUDANYA OLSUN. 
29 Mart 
Yerel seçimler yarıştır Mudanya İlçemiz yer alan siyasi partileri İlçe seçim 
kuruluna vermiş oldukları vermiş oldukları isim listeleri önce Mudanya İlçemiz hak 
ettiği hizmetleri alması hizmet maratonu yarışma anlayış içinde olacakları ayrıca 
bizler için hakkımızda hayırlı ve başarılı olması öncelikli dilek temennim.Mudanya 
ilçe halkımız yaşamları refah müreffe menfatleri söz konusu ön planda olup hizmet 
edecek bir birinden önemli değerleri'İnşallah bizleri yanıltmazlar başarılı 
hizmetleri olduğunda her zaman yanında olup gerekli desteği veren bizler oluruz 
kazanan Mudanya olması temennisiyle hayırlı olsun. Mudanya İlçe Halkımıza Saygılar 
Misafir
 
KAZANAN MUDANYA OLSUN

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >