Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Gençler Erol Demirhisar'a Destekleriyle Moral Verdi.
Yazdır E-posta
Çarşamba, 18 Şubat 2009

   Gençler Erol Demirhisar'a Destekleriyle Moral Verdi.

tıkla resmi büyüt
Erol Demirhisar
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar , seçim çalışmaları kapsamında100  kişilik bir genç ile Denizatı Restoran'da yemekte bir araya geldi. Demirhisar gençlerden yoğun ilgi ve tezahurat gördü.

Yemekte söz alan Fahrettin Bahçıvancı  "Erol Demirhisar, Şu an Mudanya Belediye Başkanımız, 30 mart sabahı yine Erol Demirhisar Mudanya Belediye Başkanımız olacak. Erol Demirhisar, Başkanlık Makamını Siyasi bir Parti Hükümette ikende  politikasını gütmedi, her zaman dürüst ve şeffaftı. Yine insana sevgi saygı hatır soran biri olduğunu sizler biliyorsunuz.Her zaman açık yüreklilikle herkese her kesime çözüm ve yardımcı oldu, hiçbir zaman kendini üstün kişi olarak  göstermedi.Küçükle küçük ,büyükle büyük olan Erol abi diyeceğim ve sizlerinde Erol amcası diyeceğim.  Bu seçim sürecinde de Erol Abinin, Erol Amcanın yanında ve destekçisi olacağız" diye konuştu.

Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar , "Mudanya Belediye Başkan adayı olarak Sevgili gençler, Benim partimin oyu çok düşükken beni Başkanlık Makamına siz oturttunuz.O tarihlerde de hatırlarsanız ben sizlere yolda gördüm sordum,
kahvede gördüm yine sordum aday olayım mı? diye sizler kararı verdiniz. Ben bugün yine sordum Mudanya'nın % 98 Erol Demirhisar'ı tanıyoruz ; yüzde kırkı  ise aday ol dediniz bende sizlerin Mudanya Belediye Başkanı  olarak Bu güne kadar yüzünüzü kara çıkartacak Hiçbir şey yapmadım.  Huzurlu bir yaşam merkezi, güven verici bir Mudanya insana önem vermeye çalıştım.Yapılan hizmetleri sizlere sorarak yaptım." dedi.

Demirhisar  "Bilerek yapmadıklarım da var .Belediye kanalıyla haksız kazanç sağlayan
zenginler yaratmadım. Bize teslim edilen ilk günle bu gün arasında kentimizin doğal örtüsünü bozacak projelere  evet demedim, demiyeceğimde. Benim her zaman tek istediğim birliktelik. Sizler bunu biliyor ve desteklerinizden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Mudanya bu birlikte oluşumla ve benim projelerim de boş vaat  yok , yalan yok, rant ta yok. Sizler isteyecek Mudanya'lı isteyecek Mudanya'da huzur ve güvenle her iş daha hızlı daha kapsamlı olacak" diye konuştu.

Erol  Demirhisar " Mudanya; Tarih , Kültür Şimdide Sanatla anılacak arkadaşlar, kimse farkında değil , fakülte düzeyinde bir okul ünüversite değil, ''Güzel Sanatlar Fakültesi'' arkadaşlar hangi ilçede var ? Ekonomik açıdan zor koşullarda olan 350 çocuğumuz ücretsiz Belediyenin Etüt Eğitim Merkezinde ders görüyor. Engelli arkadaşkarımıza dernek çatısı altında yakında onlara bir mekanla haftanın belli günlerinde
misafirimiz olacak .Bunlar hep Mudanyalı'nın yani sizlerin istekleriydi.

Yol kaldırım nasıl olsa olacak bugün olmazsa yarın olur.Önemli olan birbirimize günaydın, iyi akşamlar hayırlı işler diyebiliyormuyuz ? O zaman huzurlu ve sevgi dolu oluruz. Bana gösterdiğiniz bu destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >