Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Erol Demirhisar'ın Adaylık Açıklamasında İzdiham Yaşandı
Yazdır E-posta
Pazartesi, 16 Şubat 2009

   Erol Demirhisar'ın Adaylık Açıklamasında İzdiham Yaşandı.
tıkla resmi büyüt
Adaylık Açıklamasında Erol Demirhisar'ı Eşi Yalnız Bırakmadı.
(tıkla resmi büyüt)

Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar yeniden belediye başkanlığına aday olduğunu kalabalık bir halk topluluğu ile Hotel Montania ve Güzelyalı Düğün Salonu'nda açıkladı. Adaylık açıklamasını 14 Şubat Sevgililer Günün'de yapmayı tercih eden Demirhisar sevgi gösterileri arasında adaylığını açıkladı. Yoğun ilgi yüzünden zaman zaman zor anların yaşandığı adaylık açıklamasında Erol Demirhisar gördüğü ilgiden memnun kaldı. Kalabalık yüzünden oldukça sıcak olan salonda bunalan vatandaşlar Demirhisar'a olan desteklerini Hotel Montania önünde gösterdiler.

Erol Demirhisar'ın adaylık açıklamasına Anavatan Partisi (ANAP) Bursa İl Başkanı Ahmet Kömbe, ANAP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Devlet Eski Bakanı İlhan Aşkın da katıldı.

 

Niçin Aday Oldum ?

Erol Demirhisar'ın toplantı salonuna girmesiyle hareketlenen salon Demirhisar'a tezahuratlarla inledi. Yoğun kalabalığı selamlayarak kürsüye gelen gelen Demirhisar "Öncelikle niçin aday olduğum konusunda bir kaç şey söylemek istiyorum.Başarının tek sırrı halkla beraber olmaktır diye düşünüyorum. Bu seçim sürecindede bunu göreceğiz.Her işimizdede Allah rızasını gözettik. Kapımızı herkese, her zaman açtık. Belediye başkanlığı makamını öyle pek kolay ulaşılmayan halkın buluşamadığı bir yer olmaktan çıkardık ve yıllardır düşündüğümüz, planladığımız projeleri sizlerinde olurlarıyla hayata geçirdik." dedikten sonra gerçekleştirdiği icraatları projeleri anlatarak bütün yapılanlara rağmen Mudanya için yapılacak daha çok şey olduğunu söyledi.

Demirhisar'ın Mudanya'da yapılacak projeleri gerçekleştirmek için tekrar aday olduğunu açıklamasıyla salondan büyük alkış ve tezahurat aldı." Mudanya seninle gurur duyuyor" tezahuratları arasında konuşmasına devam eden Demirhisar belediyeciliğin millete hizmet yolunda adanacak ömür demek olduğunu, yol, kanalizasyon yapmanın çöpleri toplamanın belediyeciliğin olmazsa olmazları olduğunu asıl olanın vatandaşın kalbine giden yolun yapılması olduğunu söyledi. Demirhisar adaylık açıklamasında kendisine destek veren kalabalığı işaret ederek vatandaşın kalbine giden yolu yapabildiğinin en güzel kanıtı olduğunu vurguladı.

Demirhisar geçmiş dönemdeki hizmetlerine atıfta bulunarak "vatandaşlarımızla kurduğumuz bu gönül bağının devamı için aday oldum" dedi.

En büyük desteği Mudanyalılardan gördüğünü vurgulayan Demirhisar, çocukları sevgisi, gençlerin dinanizmi ve yaşlıların duasının hep yanıbaşında olduğunu partili partisiz Mudanyalıların  gösterdikleri desteklerini gözardı edemeyeceği, şimdi birlikte yönetmek için tekrar aday olduğunu belirtti.

Konuşması sık sık tezahuratlarla kesilen Demirhisar gördüğü ilgiden son derece memnun oldu. Konfetiler ve yoğun tezahurat ile Hotel Montania'da yapılan adaylık açıklamasından sonra Güzelyalı Düğün Salonu'nda gerçekleşen adaylık açıklamasında da yoğun ilgiyle karşılanan Demirhisar adeta gövde gösterisi yaptı.

Erol Demirhisar'ın adaylık açıklamasında yanından bir an bile ayrılmayan ve ona destek veren eşi'de Mudanyalılardan sempati gördü. 

 


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >