Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Kongresi Yapıldı.
Yazdır E-posta
Cumartesi, 14 Şubat 2009

   Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Kongresi Yapıldı.

tıkla resmi büyüt
Solda HEPAR İlçe Başkanı Ümit Atilla ve İl Başkanı Şerif Süeltürk (Sağda)
(tıkla resmi büyüt)

HEPAR İl Başkanı Şerif Süeltür'ün Konuşması Tıkla Dinle
Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Mudanya İlçe Örgütü ilk olağan genel kurultayını  parti merkezinde 23 delegenin katılımıyla gerçekleştirdi. Kurutaya HEPAR İl Başkanı Şerif Süeltürk ve çok sayıda partili katıldı. Kurultay başkanlık kurulunun seçiminin ardından saygı duruşu yapıldı ve istiklal marşı okundu. İl Başkanı Şerif Süeltürk yaptığı konuşmada HEPAR'ın 4 ay içinde 50 il'de hızlı bir teşkilatlanmasını tamamladığını belirterek HEPAR'ın büyümeye devam edeceğini söyledi.

İl Başkanı Şerif Süeltürk 17 ilçeye sahip Bursa'da 13. İlçe olarak Mudanya'da HEPAR ilçe örgütlenmesinin tamamlandığını ve resmileştiğini belirterek Hak ve Eşitlik partisi'nin hızlı bir büyüme ile Bursa'yı hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

Bursa'nın Osmanlı İmparatorluğunun kurulduğu kent olduğuna atıfta bulunan Süeltürk HEPAR'ın meşalesinin Bursa'da parlayarak ülkeye yayılacağını vurguladı.

 

 

Osman Pamukoğlu 20-21 Şubat Günleri Bursa'da

Osman Pamukoğlu liderliğinde kurulan HEPAR'ın diğer partilere oranla çok daha hızlı büyüdüğünü ve geliştiğini Türkiye'ye yeni bir soluk ve aranan kan'ı getirmekte olduğunu belirten  HEPAR İl Başkanı Şerif Süeltürk 20 - 21 Şubat 2009 Cuma ve Cumartesi günleri HEPAR lideri Osman Pamukoğlu'nun Bursa'yı ziyaret edeceğini belirterek Osman Pamukoğlu'nun 21 Şubat 2009 Cumartesi günü saat 14.00'de BUTTİM Kültür Merkezi'nde halka bir konferans vereceğini söyledi. Süeltürk Osman Pamukoğlu'nun vereceği konferans'a şimdiden halkı ve basını davet etti.

http://www.osmanpamukoglu.com.tr/default.php?adress=7#  

 

HEPAR Mudanya İlçe Başkanı Ümit Atilla

tıkla resmi büyüt
Ümit Atilla
(tıkla resmi büyüt)

 

HEPAR Mudanya İlçe Başkanı Ümit Atilla'nın Açıklaması Tıkla Dinle

Hak ve Eşitlik Partisi Mudanya İlçe Başkanı Ümit Atilla ise yaptığı kısa açıklamada HEPAR Mudanya İlçe teşkilatını resmileştirmek için ilk olağan kogrelerini gerçekleştridiklerini belirterek bundan sonraki süreçteki hedeflerinin HEPAR'ı Mudanya'da güçlendirmek ve parti ilkelerini Mudanya kamuoyuna sağlıklı şekilde iletilmesi olduğunu söyledi. Ümit Atilla HEPAR Mudanya İlçe Kongresine destek veren herkese teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

 

Hak ve Eşitlik Partisi Mudanya İlçe Teşkilatı

 

İlçe Başkanı Ümit Atilla

2. Başkan Önder Çelik

Sayman Cemil Güleç

İlçe Meclis Üyeleri Atilla Temiz,  Hüseyin Cebeci, Hasan Çiftçi, Nuri Samast, Emir Has, Ahmet Şahin, Burak Gültekin,

 

 

İl Delegeleri

 

Ümit Atlla

tıkla resmi büyüt
HEPAR Mudanya İlçe Yönetimi
(tıkla resmi büyüt)

Önder Özçelik

Atilla Temiz

Hasan Çiftçi


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >