Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Yeni Mahalle Muhtarlığına Girişken Talip
Yazdır E-posta
Pazar, 01 Şubat 2009

Yeni Mahalle Muhtarlığına Girişken Talip

tıkla resmi büyüt
Yeni Mahalle Muhtar Adayı Nazmi Karalar
(tıkla resmi büyüt)

Muhtarlık hizmetlerinde gerektiğinde makamında bulunan bir muhtarlık için Yeni Mahalle Muhtar adayı olduğunu açıklayan Nazmi Karalar, mahallenin sorunlarını iyi bildiğini ve hizmetin en güzelini getirmek için mahallenin muhtarlığına talip olduğunu söyledi. 1963 yılında Bilecik’te doğan, evli ve iki çocuk babası Karalar, 9 yıldır ikamet ettiği mahallesini yönetmeye 10 kişilik yönetim kadrosu ile birlikte hazır olduğunu belirtti.

Ekibinde bayanlara da önem verdiğini ifade eden Nazmi Karalar, Yeni Mahalle’nin halkıyla bir olursak problemlerin çözümünün de kolay olacağına inandığını söyledi.

Muhtarlığın sadece mühür basan ve imza atan biri değil de, yoksulu ve zenginiyle beraber, onların işbirliğiyle resmi kurumlar ile diyalog müessesesi arasında köprü vazifesi yapmak olarak kabul ettiğini belirten Karalar, oluşturacağı Mahalle Meclisi ile cadde ve sokakların düzenlenmesinin yanı sıra öncelikli olarak ihtiyaç olan

 sağlık ocağı ve muhtarlık binasının yapımı için uğraş vereceğini söyledi. Karalar’ın iddialı ekibinde; Ercan Özkes, Hanife Töre, Salih Şentürk, Serhat Külah, Kemal Kızıltaş, Aliye Bertan, Aliye Güzel, Nermin İkizler, Ahmet Aşır ve Abdurrahman Haksever’in yer aldığı öğrenildi.

 

Karalar mahallesinde şimdiden kurulu bulunan ekibiyle muhtarlık öncesinde 700 imza topladığını ve mahalleye bir park kazandırılmasında etkin rol oynadığını www.mudanya.gen.tr mikrofonlarına anlattı. Bu söyleşiyi dinlemek için bilgisayarınızda internet explorer 7.0 ve üzeri kurulu olması gerekiyor.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >