Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Demirhisar'a Güzelyalı'da Seçim Bürosu Baktı.
Yazdır E-posta
Salı, 27 Ocak 2009

Demirhisar'a Güzelyalı'da Seçim Bürosu Baktı.

tıkla resmi büyüt
Erol Demirhisar konuşma yaparken
(tıkla resmi büyüt)
Belediye Başkanı Erol Demirhisar, Güzelyalı ya seçim bürosu bakmaya gittiğinde Güzelyalılıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Demirhisar burada yaptığı konuşmada , “İşte benim geniş ailem,  bu aileye katılan Ülkü, Has, Bademli mahallelerinin ardından Güzelyalıyı da   kucaklıyorum. Bana göstermiş olduğunuz  teveccühü sözleriniz ve gözlerinizdeki o pırıltıyı alıyorum. Birlikte yönetim ve paylaşarak çalışmak sosyal belediyecilik ilkemizi oluşturuyor. Biz seni başkan seçtik hadi yap bakalım diyerek beni yalnız bırakacaksanız ;Yok öyle şey

hepinizin projesine önerisine katkısına ihtiyacım var. Çünkü  biz geniş bir aile olduk. Soruları ve sorunları birlikte çözeceğiz” diye konuştu.


Belediyelerin hizmet birimleri var  Fen işleri , kaldırım, tretuvar, asfalt yapar, Park bahçeleri, Temizlik işleri var. Ancak Sosyal Belediyeciliğin de enstrumanları var.
Bir yaşlının huzurla bir bankta oturması, bir çocuğun oyun guruplarında sağlıkla  tırmanması, bir yolun aydınlanması, bir engellinin okuması, bir sporcunun yarışması,kültürel sanatsal etkinliklerde yer almasında, sizlerin desteği katkısı  burada önem kazanıyor.  Arkadaşlar bunları sizlerle paylaşmak konuşmak için bana bu fırsatı buraya gelerek verdiniz. İşte benim geniş ailem hoş geldiniz. Seçim bürosu bakmak için gelmiştim ama sizler zaten bu görevi benden önce yapmışsınız. İnşallah en kısa zamanda açılışını yaparız ve seçim çalışmalarını da birlikte yürütür, Allah izin verirse desteklerinizle yine alnımız ak başımız dik seçim süreci yaşarız dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >