Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Şarkılardan Fal Tuttum Konseri Ayakta Alkışlandı.
Yazdır E-posta
Salı, 27 Ocak 2009

   Şarkılardan Fal Tuttum Konseri Ayakta Alkışlandı.

tıkla resmi büyüt
Mudanya'lı Konserle Mutlu Bir Gece Yaşadı.
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya  Musıki Derneği  üç ay gibi kısa bir sürede kurulmasına rağmen 75 kişilik bir grupla Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde verdikleri konserde 75 bilinen eserle seyirci ile bütünleşti.

Dernek Başkanı Rıza İşinibilir, Mudanya Musıki Derneğinde gençliğe önem verdiklerini belirterek amaçlarının Türk Sanat Musıkisini gençlere sevdirmek olduğunu, bir barış ve kültür şehri olarak  Mudanya'da kültürel faliyetler içinde Musıki'nin de yeri olduğunu bunun için  sahnede gençlerin  dinlenmesini istediğini dernek bünyesinde bulunan deneyimli seslerin gençlere şaşmaz bir rehber olduğunu vurguladı. İşinibilir "Mudanya'da Onursal Başkanımız Erol Demirhisar herkese olduğu gibi bizlerede gerek kuruluşumuzda gerek bugece'nin düzenlenmesinde ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.

 

 

tıkla resmi büyüt
Demirhisar Koroya Katılarak Mudanya Güzeli'ni Söyledi.
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar da  "Mudanyada hiç bir kurum oda, dernek diyemez ki biz kendisine gittik, görüşemedik , bize maddi veya manevi desdek çıkmadı. Bir çoğuna Gazeteciler Cemiyeti, Atatürkçü Düşünce Derneği, Gaziler Derneği, yeni kurulmuş olan Mudanya Musiki Derneği hepsine ayrım yapmadan bir çatıda topladık.Gönül isterki; inşallah Tüm dernekler  Mudanya'ya yakışır bir mekanda onları oda ve dernekleri bir arada otantik ve geniş bir yapı ile çalışmalarını  daha rahat ve huzurlu kılalım bu ve benzer projelere her zaman destekler öncülüğünüde yaparım" dedi.


Gecenin sonunda Başkan Demirhisar da koraya katılarak birlikte Mudanya Güzeli şarkısını seslendirdiler.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >