Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanya Musıki Derneği'nden Müjdeli Haberler Var.
Yazdır E-posta
Pazar, 18 Ocak 2009

Mudanya Musıki Derneği'nden Müjdeli Haberler Var.

tıkla resmi büyüt
Mudanya Musıki Derneği Üyeleri Çalışma Yapıyor
(tıkla resmi büyüt)

Koro çalışmasından sonra www.mudanya.gen.tr ve Radyo POYRAZ mikrofonuna bir açıklama yapan Mudanya Musiki Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıza İşinibilir 25 Ocak Pazar Akşamı saat 20.00'de Uğur Mumcu Kültür Merkezinde açılış konseri vereceklerini müjdeledi. "Ücretsiz olarak yapılacak konserde sürpriz bir sanatçımız olabilir" diyen Rıza İşinibilir Şef Mustafa Can yönetiminde şevkle çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Mudanya Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşecek konserin bu kadar kısa sürede tertip edilebilir olmasını üye sayılarının her geçen gün artmasına bağlayan Rıza İşinibilir kısa zamanda çocuk korosunu faaliyete geçireceklerini söyledi.

 

En Büyük Destekçimiz Sayın Mustafa Can 

En büyük desteklerinden birisinin Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Musıkisi Bölümü Başkanı Mustafa Can olduğunu vurgulayan İşinibilir, Mudanya'dan ve Bursa'dan katılımlarla güç bulduklarını beraberce ahenk içinde çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Her Şey'den Memnunuz.

Her şey'den memnun olduklarını ifade eden İşinibilir "Öncelikle Erol Beye böyle güzel bir tarihi binada bize çalışma ortamı sağladığı için kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum derneğimiz ve üyelerimiz adına ve önümüzdeki seçimlerde de kendisine başarılar diliyoruz.Böyle kültürel sanatsal olaylara çok fazla önem verdikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.Çünkü burada bir topluluk varsa, toplanmamızdaki en büyük amaç Erol Bey'in desteği ile olmuştur.Erol Bey bize gereken ilgiliyi gösterdi. Bundan sonra da göstereceğini ümit ediyoruz. Şahsım kurucu üyelerim ve korist arkadaşlarım adına bütün Mudanyalılara teşekkür ediyoruz. 25 Ocak'ta yapacağımız konserde bütün Mudanyalıları bekliyoruz. Konserimiz ücretsiz olacaktır.Halka açık olacaktır. Sürpriz bir sanatçı'da sunabiliriz. Bana bu imkanı verdiği için Radyo POYRAZ muhabiri Yalçın beye çok teşekkür ediyorum." dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >