Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Arşiv arrow Geleneksel Futbol Turnuva Kupasını Aşayiş Şube Kazandı.
Yazdır E-posta
Cuma, 16 Ocak 2009

Geleneksel Futbol Turnuva Kupasını Aşayiş Şube Kazandı.

tıkla resmi büyüt
Kaymakam Adem Öztürk Aşayiş Şube Takımına Kupa'yı Verirken
(tıkla resmi büyüt)
Kaymakam Adem Öztürk'ün Turnuva Sonrası Açıklaması Tıkla Dinle
Mudanya Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası final maçını 9-5 kazanan Aşayiş Şube turnuva şampiyonu oldu. Yağmura rağmen oynanan maçta Mudanya Polis Gücü takımıyla mücadele eden Aşayiş Şube gösterdiği üstün performansla karşılaşmadan galip ayrılarak turnuva kupasını aldı. Kaymakam Adem Öztürk'ün elinden kupayı alan Aşayiş Şube'nin mutluluğu görülmeye değerdi.

Kaymakam Adem Öztürk www.mudanya.gen.tr ve Radyo POYRAZ mikrofonuna yaptığı açıklamada "Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün geleneksel halı saha futbol turnuvasına katılan bütün takımlarımızı tebrik ediyorum. 24 saat büyük bir fedakarlıkla görev yapan emniyet teşkilatımızın mensuplarının, moralini yüksek tutmak ve onları psikolojik olarak rahatlatmak, kaynaştırmak amacıyla böyle bir organizasyon yapılıyor. Ben birinci olan takımımızı kutluyor tebrik ediyorum.

 

tıkla resmi büyüt
Turnuva Sonrası Hep Birlikte Hatıra Fotoğrafı Çekildi.
(tıkla resmi büyüt)
Görevlerinde başarılar diliyorum. İlçemizde kurumlar arasında kaynaşmayı sağlamak için bu tür sportif faaliyetleri destekliyoruz. İlçemizde spora büyük önem veriyoruz. Emniyet müdürlüğümüzde bu konuda oldukça başarılı. Güzel çalışmalar yapıyorlar, ben tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Turnuvayı izleyen Kaymakam Adem Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal, Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Tüm, İlçe  Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan Yiğit kupa töreni sonrasında hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >